Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak a macskája is be...

Másnak a macskája is be szokott mászni a fürdőkádba?

Figyelt kérdés

Mert az enyém amióta elég nagy, folyton ezt csinálja. Megkapaszkodik a szélén, felrugaszkodik, a peremen egyensúlyoz egy kicsit, aztán leereszkedik a kádba, és ott elfekszik. Volt, hogy ott mosakodott, mint aki tudja, mire való a fürdőszoba =D

Ráadásul a vizet is eléggé szereti. (bár nem a vízzel teli kádba szokott belemászni) Egyszer véletlenül virágöntözés közben meglocsoltam a macskát, és észre sem vette. Szerintetek normális ez? =)


2011. jan. 10. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
normális,de nagyon egészségtelen rád nézve.gondolj bele a cirmi után ülsz a kádba....:s
2011. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Enyémnek is volt egy időszaka,amikor folyton a kádban fetrengett volna...-ha engedtem volna. Ahogy az első is fogalmazott, nem túl higiénikus a macska után beleülni a kádba. Enyém kb. 3-4 alkalommal mászott be. Ő nem szereti a vizet, azóta mindig van a kádba egy pici víz,így eszébe sem jut belemenni. Az fürdő ajtót sajnos nem lehet becsukni,mert (még) nincs benne kilincs,s valahogy mindig ki tudta nyitni,mert magától kis résnyire kinyílt az ajtó.
2011. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sógoroméknak két macskája van.

Az egyik rendszeresen a kádban alszik, a másik a csapban :)

2011. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik Domestos meg mindenféle fertőtlenítőszer. Máshol fürödtem már macska által látogatott kádban, itthon meg az enyémek a zuhanyzóban fetrengenek, mikor még vizes és semmi bajunk nincs.
2011. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
hogyha szoba tiszta és fürdeted akkor semmi baj de hogy ha bele pisil de még az sem baj mert még jó is akkor nem a szőnyegedre pisil meg satöbi domestosal ki kel mosni oszt kész szóval ez egy normális dolog én is eszt szoktam csinálni mert kitty is eszt csinálja
2011. jan. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálnuk is ahogy kijövök a kádból, a macskák már ugranak is bele, valamiért szeretnek a vizes kádba/mosdókagylóba feküdni,szeretnek a vizzel is játszani, az egyik rendszeresen kéri hogy nyissuk ki a csapot, és pancsol. A másik a vizestáljában pancsol, ami mondjuk nem túl jó, mert folyton koszos lesz, és naponta többször is cserélgetni kell.

Sőt mondok még jobbat: nemrég áztattuk a ruhákat a kádban, és az egyik cicó belemászott a mellkasáig érő vízbe, majd felkapott egy zoknit és elrohant a "zsákmánnyal":) Ugyhogy szoktak a macskák furcsa dolgokat csinálni, nem kell rajta meglepődni.

Attól meg nem lesz senkinek semmi baja ha a macska a kádba fekszik, én 6 éves korom óta élek cicák között, együtt is alszok velük, jelenleg is, és soha semmi bajom nem volt, az emberektől persze minden sz*rt elkapok, lassan a buszra alig merek felszállni...Inkább a macska moshatna utánam kezet, ha jobban belegondolok hogy pl a kapaszkodó amit megfogok, milyen retkes lehet, meg hány csöves tapogatta taknyos kézzel össze...

2011. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Újabban az enyém is folyton a kádban meg a csapban lóg. A kádba pokrócot tettünk, mert nem lehet kiszoktatni, a helyhiány miatt harmonika ajtónk van, amit simán kinyit és este mikor alszunk bemászik.
2011. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a mieink csak a kád peremén egyensúlyoznak folyton, meg az egyikük állandóan a csapból iszik, ha épp engedjük a vizet. odatartja oldalasan a fejét és iszik, mint egy ember. aaaakkora édes, csak pocsékolXD de amúgy ő bírja a vizet. Halak csillagjegyű, szóval annyira nem is meglepő:)
2011. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Naná, hogy szeret a kádban rosszalkodni. Ez a mocsok még ott is megtalálja, hogy mi kárt tehet.

A múltkor pl. beleszervezett egy nagyobbacska golyót a kád lefolyónyílásba. Állítom, hogy még be is tömködte, mert olyan passzos volt, hogy semmimódon nem tudtam kivenni, míg egy fúrógéppel át nem fúrtam a golyót.

2011. jan. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

:-D Tudnak, mi?! Tudnak!


Én sem lettem még sosem beteg macskáktól, sőt állattól sem. Az embertől pedig már kaptam el betegségeket .....................................................................................................................................................................................................................................................................................Ki után kell takarítani?

Na, mentem fürdőszobát takartítani, mert két vendégem volt tegnap, mielőtt a cicáim bemennének. :-)

2011. jan. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!