Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy nevezem el a lány cicámat...

Hogy nevezem el a lány cicámat? :nevek lent Nevek Adolf Adonisz Adus Aida Al Caprone Aladdin Alamuszi Alba Amanda Amazon Anci Angyal Anzsi Aphrodité Apolló Aramis Argosz Ariane Arlett Armandó B Baba, Baby Bagira Bajusz

Figyelt kérdés
kérlek segitsetek
2011. jan. 10. 23:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet egy névvel több? A c betűre hallgatnak. Ciceró?
2011. jan. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hívd Adliának :)
2011. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve rá, hogy lány cica én az: Ariane Arlett Bagira Bajusz és Anci mellett döntök.


Ha azt akarod hogy furán nézzenek rád, mikor megkérdik mi a cica neve akkor: Adolf, Al Caprone, Aladdin és Armandó


Amúgy az egyik lánycicám neve Béla! :)

2011. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is gond volt mindig az állatok elnevezésével, aztán valahogy ráragadt mindre egy-egy név. Ne erőltesd, magadtól találsz neki nevet.Ha ezek közül nem tudsz dönteni, egyik se lesz jó. Szerintem.
2011. jan. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az én cicám Furfang volt (unokahugi agyszüleménye), abból lett a Cili, majd a Sicike :) Amúgy egy fekete-fehér kamikáze kandúrbandi volt!
2011. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Amazon
2011. jan. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az enyém Miu, mert mikor megkaptam, csak ült a szoba közepén, és ezt hajtogatta...azóta már megtanult "rendesen" nyávogni...de még mindig be tud mutatkozni:) előtte meg Golyó volt, mert mikor találtam, össze volt gömbölyödve egy kis golyóvá.
2011. jan. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ma 00:05-nek igaza van,ha ezek közül nem tudsz választani,akkor valószínűleg egyik sem lesz jó. Inkább magadtól találj ki egyet,ami illik a cicára, akár külső, akár belső jellemző alapján.

A mi cicánk Picasso lett, mert első héten,mikor hozzánk került épp festés volt,és valahogy tiszta festék lett. 1 héten át zöld volt a fél macska,aztán lekopott a bundájáról. Hófehér a cica. :)

2011. jan. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Cicalina.
2011. jan. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Az én cicámat Lolának hívják, szerintem ez egy nagyon jó név lánycicáknak.
2011. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!