Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska lehet homoszexuális?

Macska lehet homoszexuális?

Figyelt kérdés
Anyám azt állítja, hogy az egyik macskánk homokos, mert a többi fiú macskát nyalogatja, én mondtam neki, hogy ez hülyeség, mert állat nem lehet homokos, de azt mondta, hogy igenis lehet. Viszont ha jól emlékszem, a nőstény macskánkat ugyanúgy tisztogatta. Egyébként még nem túl idős, tavasszal lesz 1 éves.
2009. jan. 31. 11:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
46%
De,lehet homoszexuális macska!
2009. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
20%
Az állatok biszexuálisok... nincs megkülönböztetés nálunk szex terén.
2009. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak macskáim !

Nem szabad összekeverni az egymás utánai vágyat ami náluk ösztön és párzanak, itt a fiuk a lányokkal csinálják persze, azt hogyha nincs rajtuk a párzás akkor azt hogy tisztogattják egymást, meg összebujnak nem jelenti, hogy homokosak, vagy biszexuálisak, hiszen utána nem fog ráugrani a fiu a fiu barátra, vagy tesora, hanem csak a nöstényre, nekem van mikor a fiu fiut mosdat, nyalja, meg van hogy a lány ugyanigy, de párzásnál már nem együtt vannak !

2009. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés esetében egyáltalán nincs szó homoszexualitásról, egymás mosdatása macskáknál természetes és nem nemhez köthető.
2009. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
A mosdatás egyébként is csak gondoskodást jelent.
2009. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne! még bu..k is!Cumikázzák egymást!!
2009. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Atya ég ! A macskák mindenkit nyalogatnak, úgymond mosdatnak, akit szeretnek.Főleg kiskorban, pl. a testvérek egymást, az anyjuk is rendszeresen nyalogatja őket...Ha több macskátok van, vegyetek egy macskatartással kapcsolatos szakkönyvet, sokban segít megérteni a macskánk viselkedését, és ilyen dolgok, mint a kérdés föl sem merülnek :DD Nekem is több macskám van, és amúgy az állatvilágban NINCS homoszexualitás, hiába erőlteti ezt néhány b*zi, akik így akarják elfogadtatni másokkal saját beteges hajlamukat.....
2009. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már! :D Az hogy nyalogatja nem azt jelenti. Nekem két macskám van, testvérek és amikor kicsik voltak, mindig együtt voltak, akkor is mosdatták egymást néha. Még néha most is.
2011. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Én ma láttam hogy az öregebb fiú macska ráugrott a 1 évnél fiatalabb fiú macskára. nem értem hogy ez hogy lehet.
2011. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy 2016 van, csak azért írok választ, mert az ivartalanított kan cicánkat kb 10 perce próbálta megmászni egy másik kan.

Persze a miénk eléggé nyávogott XD

Igazából a miénk már "semleges", de akkor is, durva volt!!!:D

2016. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!