Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha a cicám megszokta...

Baj ha a cicám megszokta puszilni az orromat? Lehet valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar,csak a páromat...2 éves egyiptomi mau cicus.Minden oltást megkapott.
2011. jan. 12. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a cica egészséges, mi bajod lenne?
2011. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kisnita ***** válasza:
44%
Ha nem férges a cica akkor féreg te sem lehetsz tőle. Viszont a macska szája nem valami tiszta. Nyalogatják magát a seggét, stb. Szóval ilyen szempontból bakteriális fertőzést simán elkaphatsz. Lehet egy jó kis herpeszed tőle vagy ilyesmi.
2011. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Emberi értelemben vett puszi, vagy cicapuszi? :) Ha az orrával érinti a te orrodat, az is puszinak számít. Azt lehet én sem hagynám, hogy nyalogassa az arcom, de szerencsére egyik sem szokta. Bár annyira dörgölőznek a fejemhez, hogy utána le kell mosnom magamról a macskaszőrt.
2011. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én puszira ébredek minden reggel! De ha erre nem reagálok, akkor kapok pofont is. :-)

Az attól függ, hogy milyen az immunrendszerünk. És ha valaki undort érez, akkor jobb ha nem hagyja, mert az undor is csökkenti az immunrendszer hatékonyságát.

2011. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar.Nekem pofont nem ad,de ha sokáig ébreszt és nem kelek fel a puszik után harapás jön :)
2011. jan. 12. 15:41
 6/9 tetris ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy: úgy szeretlek, majd megeszlek!
2011. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ad, olyan cuki, eszembe sem jut, hogy lehet valamilyen bajom!
2011. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó!Köszi :)
2011. jan. 12. 21:09
 9/9 anonim válasza:

Ha nő vagy és még nem akarsz gyereket vállalni, akkor semmi probléma.

Mielőtt azonban gyereket vállalnál, nézz utána a toxoplazmózis nevű betegségnek, ha cicád van.

Vérvétellel meg tudják nézni, hogy átestél-e már rajta, mert akkor ellenanyagok vannak a véredben.

Ha átestél a fertőzésen már, akkor nincs gond.

Ha még nem estél át toxoplazmózison, akkor spéci szabályokat kell életbe léptetned a terhesség alatt, és nincs tovább cicapuszi...

2011. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!