Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak Pluto csirkés kutyaszalámival? Ez volt ráírva: Pluto kutyaszalámi csirkés Gyártva: 03.11.10 5/2 Eltartható: 03. 08.11. PL-1

Figyelt kérdés
Kutya-macska szalámit szoktam venni az állataimnak, de úgy gondoltam, nincs nagy különbség. Kétszer ettek belőle, fél napon belül elpusztultak szörnyű kínok, gyomorpanaszok közt, semmit nem tehettem. Egy élte túl, belőle beleerőszakolt szódabikarbónás tejjel sikerült kihajtanom a gyomortartalmat.
2011. jan. 13. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én palotapincsijeim hozzá sem nyúlnak a kutyaszalámihoz. Az udvaron lévő nagy kutyák immel-ámmal, de megeszik. Talán ha 2x vettem.
2011. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom az állatkáidat...
2011. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ettől volt, akkor boncolás, és feljelentés! AMúgy én nem adok nekik ilyeneket. Egyszer valami rosszabb minőségű virslit használtam jutalomfalatnak, és két napig fosott tőle a kutyám, azóta csak olyasmit adok, amit én is megennék.
2011. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!