Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta macska ez,...

Milyen fajta macska ez, honnan lehet ilyet szerezni, és mennyibe kerül évente az oltás, kaja meg még ami kell?

Figyelt kérdés
Ő lenne az :) [link]
2011. jan. 14. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű, vörös házimacska.

Ha szerencséd van, ingyen hozzájutsz.


A kaja változó, minőségtől függően, havi minimum 2 ezer.

+ féreghajtó, bolhanyakörv, oltás, ez állatorvosonként változik.

2011. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ő egy sima házi cica. Ami viszonylag gyakran előfordul, nézegesd a hirdetéseket. Az oltásai kb. 10 ezer, a kaja kb. 2-3 ezer, de ez függ persze a minőségtől is. Féreghajtó alkalmanként 4-500 ft, alom havonta egy ezres (persze ez is függ attól, milyet veszel)


Egyébként nem tudom, ki hogy van vele, de nekem a hátam borsókázik, mikor egy élőlénnyel kapcsolatban egy kérdésben a "szerezni" szót meglátom. Ez egy élőlény a fenébe is, nem egy tárgy!

2011. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy tündéri házi cica fényképe, de figyelj oda, mert az alomból legelőször őket viszik el. Valahogy mindenki vörös házi macskát akar.
2011. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Házi cicus. Nézegess menhely oldalakat. Ez az oldal szinte minden nap frissül:

[link]

2011. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!