Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám cukorbeteg. A doki...

A macskám cukorbeteg. A doki Royal Canin-t mondott, de az nagyon drága/4000ft a 1,5kg/. Olcsóbbat tudtok mondani nekem esetleg webáruházba lehet kapni?

Figyelt kérdés
faját is írjatok.És kifejezettem cukorbetegségre való száraztápot keresek.Még úgy emlékszem a Cat Show márkájúnak is van olyan de nem találok.
2011. jan. 14. 19:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Az a másfél kg egy hónapra elég.

Sajnálom ,de ha állatot tartasz akkor felelősséggel tartozol érte. Ha beteg akkor gyógyszer, orvos , ebben az esetben táp.

2011. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem ér annyit az egész dög, inkább altassátok el!!!!
2011. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
elsőnek. volt dokinál, rendesen tartjuk. a royal canin tápnál is van olcsóbb, nem mindig a drága a legjobb.
2011. jan. 14. 20:25
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Annak tudtommal nincs ilyen tápja. Van a Hillsnek (Prescription Diet™ Feline m/d), a Trovetnek (Weight&Diabetic Cat). Ez utóbbi talán egy kicsivel olcsóbb. De akár főzhetsz is rá, bár az sem hiszem, hogy olcsóbban jönne ki:


[link]

2011. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"a royal canin tápnál is van olcsóbb, nem mindig a drága a legjobb."


Ez általában igaz lehet, de nem egy ilyen speciális diétát igénylő betegség esetében. Ilyen speciális diétás tápokat nem gyárt mindenki, aki meg igen, az kb hasonló árban adja.

2011. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Milyen tápot kapott idáig?
2011. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A Royalnak eé a Hills-nek vannak jó gyógytápjai, Én húgykövesség miatt etettem gyógytáppal a cicát. Abból a falytából amit én vesezek, 4 400 Ft a 1,5 kg, ami bő két hétig elég. Viszont a 6 kg-s kiszerelése 11 000 Ft, ami 2 hónapra elég. Ha nagyobb kiszerelésben veszed sokkal jobban jársz. Nézz utána hogy abból a falytából ami neked kell mennyibe kerül így.

Én is sokáig próbáltam olcsőbb tápot keresni, de nem siekrült.

2011. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mit, és mennyit eszik a macskád, hogy sokallod a 4000-et a 1,5 kg Royal gyógytápért?

Royalból is megenne annyit?

2011. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

idáig friskiest kapott meg whiskast.

A royalból majd kimérőset veszünk,egyáltalán megeszi-e . Addig pedig csirkehúst kap rizzsel.

2011. jan. 15. 23:58
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha baj van, akkor a whiskas az mindig jelen van!

Egyelőre az a legfontosabb, hogy a szervezete kiürüljön, a tápszer okozta káros anyagoktól. Utána előfordulhat, hogy újból normális lesz az inzulintermelése.

Étvágytalan lesz, addig kedvében kell járni és türelmesnek kell vele lenni. Kb. egy hét múlva már jobb lesz.

2011. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!