Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskak parzasi folyamata,...

A macskak parzasi folyamata, hogyan zajlik? Olyan emberektol kerdezem, akik erteneke hozza pl. : tenyesztok

Figyelt kérdés
Szoval nekem van egy Brit cicusom,aki elkezdte a parzaast. o lakasban van,szoval nemlehet tole aludni,kereti magat,hempereg es a feneke az egnek all,vagyis hat a parzasi tunetek megvannak. tegnap elvittuk a bakhoz,igaz csak egy orat voltunk ott. a cicusom ott nem kerettem magat,szerintem az idegen hely vegett,jobb lenne a bakot elhozni mihozzanka? mennyi edeig tarta nekik a parzas? kulon helyre csukjuk oket be? eloszor jol indkult szemeztek,meg morogtak. de nemverekedhetnek ossze? hogyan zajlik ez az egesz? nemtehetnek kart egymasban? mivel a bak cica gazdija elegge felti cicajat. koszonom szepen a hozzaszolasokat.
2011. jan. 15. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Itt a tenyésztők nem fognak ezért téged megdicsérni.
2011. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Mi a francnak akarod szaporítani?? Már velük is Dunát lehet rekeszteni, nem kell több. Vidd el ivartalanításra, ha befejezte a tüzelést.
2011. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na szoval,ez az oldal azert van,hogy ha valakinek kerdese van,akkor arra valaszt kapjon es direkt kihangsulyoztam,hogy olyanok valaszat kerem,akik ertenek hozza,nemkerek ilyen primitiv valaszt. itt fajatatiszta macskarol van szo,amik nem az utcara kerulnek,hanem szereto otthonban. ugyhogy anyukam nekem nepapolj hulyesegeket. hagyd meg magadnak.
2011. jan. 15. 13:42
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Nos, akkor válaszolok én is, akinek szintén fajtatiszta macskái vannak!

Amit te csinálsz, az bizony szaporítás, és ne haragudj már meg, de ha ennyire nem értetek hozzá, akkor mégis mi a jó francért akartok kiscicákat? Ezt hagyjátok már meg a TENYÉSZTŐKNEK, ti meg vigyétek el a macskáitokat ivartalaníttatni! A macskatenyésztés nem csak abból áll, hogy "összeengedek két macskát, oszt jóvan"... Az ilyenek mint te, csak lerontják ezt a fajtát!

Jaa, és milyen bak? A kecske, meg az őz az bak... De a hímnemű macska KANDÚR!

2011. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy simán lefertőzhetik egymást, ha nincsenek oltva FIP, FELV, leukózis ellen...
2011. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem az utcára kerülnek???? Nem a túrót! Nem egy macskamentő ismerősöm van, akiknél perzsák, skót lógófülűek és egyéb fajmacskák is megfordultak! Az Illatos úti sintértelepen is volt már Main Coon... Fogalmad sincs a dolgokról, alapvető ismereteid sincsenek, de szaporítani akarsz...
2011. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az egy dolog,hogy nemertek hozza,senki sem talnult az anyja hasaban,ugyhogy nekem te se magyarazz,ha megkerhelek. en tudom mit akarok,ugyhogy en nemfogok itt neked magyarazkodni.....inteligencia szintetek a wcben. latom olvasni te se tudsz,vagy a felfogo kepesseged nagy 0,mert ilyen valaszokra nemvagyok kivancsi.
2011. jan. 15. 18:31
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Olyan vicces, amikor a segghülye emberek osztják az észt... :)

Legalább én tudok helyesen írni, és értek a macskákhoz.

Egyáltalán van törzskönyve a macskádnak? Gondolom szaporítótól vetted olcsón, törzskönyv nélkül. Merthogy anélkül nem minősül fajtatisztának. Szóval?

2011. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"senki sem talnult az anyja hasaban,"


Ez igaz! Csakhogy normális ember előbb tanul, mondjuk élettant, genetikát és hasonlókat, aztán vág bele a tenyésztésbe... Természetesen akkor is törzskönyves állattal, akit előtte egy szakember is arra alkalmasnak minősített. Még a törzskönyves macskák közül sem mindegyik tenyész minőség, de ezt azt hiszem úgyis hiába magyarázom neked....

2011. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hat mert te aztan marha sokat tudsz rolam,na meg a macskamrol. kepzeld van egy kislanyom,aki vegett bizos nemvettem volna csak egy egyszeru macska,kepzeld torzskonyves,de en itt nemfgok egy idiota degeneraltnak megarazkodni. szoval ennyi errol. ja es a helyesirasrol meg annyit,hogy gepirast tanultam,szoval gyorsan irok,es nemfigyelem itt a hibaimat,mivel ez itt nem surun szamit,foleg nem ilyen embereknek mindt amilyenek ti vagytok. te te,hat nemis tudom mar mit irhatnek......
2011. jan. 16. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!