Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A boltban kapható alom helyett...

A boltban kapható alom helyett mi mást lehetne tenni a cica alomládájába?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Pl. homokot, de vannak macskák akik ezt nem szeretik...
2009. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát homokot! az olcsóbb mert sok van belőle és az jobb nekik az anyémek jobban szerettél de már az udvara járnak:)
2009. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A cicáknak a homok is tökéletesen megfelel, de ha a lakásban végzik a dolgukat, azzal azért számolj, hogy csak a macskaalomnak van szagtalanító hatása, nem véletlen találták ki. A cicus boldogan belecsinál a homokba is, csak ti fogtok kiszédülni a lakásból.
2009. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Maradj az alomnál, már vannak különböző fajták, illatosítottak is.
2009. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én először homokot használtam. De az nagyon hamar elhasználódott, és hamar büdössé vált. A macskaalom sokkal tovább bírja, csak ugye az drágább. És egy jó tanács: a tescos macskaalom semmit nem ér, mióta nem papír zsákos kiszerelésben árulják. Már 1 nap után iszonyt büdös és por az egész kavics helyett. Szóval jobban jársz, ha másikat veszel, sőt annál van olcsóbb és jobb is. Én pl. bio-t veszek, zöld papírzsákos.

Egyébként van aki forgácsot használ, de szerintem nem szerencsés, mert a cica bundájába tapad és szanaszét viszi a lakásban.

2009. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én a Vitakraft Magic Clean kristályos szilikonos macskaalmot ajánlom, sokkal jobb, mint a hagyományos alom. Igaz, sokkal drágább is, de bőven megéri az árát, mert kevesebbet kell használni belőle, így tovább kitart. Ráadásul nincs szaga, vagy csak minimálisan válik büdössé egy bizonyos idő után.


(Ilyen: [link]

2009. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A homokkal nekem is meggyűlt a bajom: nagyon büdös volt, és szétszórta még azt is, jutott az ablakokba és a szőnyegekbe is.

Nem sok lehetőség van ezen kívül. Miért nem felel meg számodra az alom? Vannak már nagyon jók, amik valóban összecsomósodnak, gazdaságosabbak. Persze ki kell tapasztalni, hogy Neked és a cicádnak melyik jön be a legjobban. Én már évek óta a Multifit 20 kg-os kiszerelésű alomját veszem, ami cipelve elég nehéz, de funkcióját tekintve maximálisan meg vagyok vele elégedve. Fressnapfban igen nagy a választék, ki is vannak rakva a tálkákban az almok, lehet szórakozni. :D


No ez igen-igen reklámnak sikerült... Sorry. :)

Cs.

2009. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!