Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg mérgezték volna?

Meg mérgezték volna?

Figyelt kérdés
a cicám reggel óta hány akkor most megmérgezhették?:/ meg csak fekszik.. de ha hányt az jó nem? emrt ha mérget evett akkor "kijött" belőle nem?:/
2011. jan. 17. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Honnan vetted hogy megmérgezték? 100 meg 100 dologtól hányhat!:S

A találgatás helyett miért ne viszed inkább orvoshoz?

2011. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bányai Károly ***** válasza:
Vidd orvoshoz! Nem vérzik a szája, vagy a végbele? Ha igen, akkor patkányméreg.
2011. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jó de anya azt mondta hogy " majd jobban lesz nem visszük el orvoshoz" meg már több macskánkat is megmérgezték..és mivel anya se engedte meg hogy elvigyük orvoshoz ezért gondoltam hogy megkérdezem hogy szerintetek meg mérgezték-e..
2011. jan. 17. 13:56
 4/12 A kérdező kommentje:
de én el akarom vinni orvoshoz csak anyám nem engedi..... és nehogy azt hidd hogy csak a gép előtt ülök és nem is érdekel hogy mivan vele mert nagyon is érdekel és ha tehetném akkor egyedül is de elvinném orvos de hát nem tudom.. mert eléggé messze van tőlünk az állatorvos..
2011. jan. 17. 15:12
 5/12 anonim ***** válasza:

Fontos:

szia ami macskánkat is megmérgezték. Ha egy macskát megmérgeznek max csak néhány napig él. Mert szervezetük nem erős. Lehet az is , hogy a macskád olyan egeret vagy patkányt evett ami már döglött volt.DE ilyenkor az is felmerül , hogy a macskád szeret-e vagy tud-e egerészni. Sztem nem mérgezés mert ak hulla lenne. Adj neki foghagymát , hogy ne hányon és sok vizet , semmi féle képpen tejet.

2011. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Miért hány éves vagy? Milyen messze van a doki?
2011. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
16 hát kb 5-10kmerre..
2011. jan. 17. 15:26
 8/12 A kérdező kommentje:
kb 2perce néztem meg hogy van a cicám és már jobban van már dorombolt is ahogy megsimogattam (: remélem jobban lesz.. :/
2011. jan. 17. 15:27
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen nem tudsz megtenni 5-10 km ? Akár busszal vagy ismerőssel vagy valahogy?Egy macskát nem olyan nehéz szállítani!:S
2011. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint akkor soha nem szoktátok orvoshoz vinni a macskát? Féregtelenítés, oltások, ivartalanítás? És ha komolyabb baja lesz ami nem múlik el magától? Akkor hagyjátok kiszenvedni? Ne haragudj de én 16 évesen az állataimat magam vittem el az orvoshoz tömegközlekedéssel, vagy ha nem tudtam elmenni akkor felhívtam és kijött. Te is meg tudnád ezeket tenni ha akarnád.
2011. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!