Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám elég sokat nyávog, de...

Cicám elég sokat nyávog, de ilyen némán, mert igazából csak tátog, ez miért lehet? Lehet, hogy fáj valamije és ezért? Vagy más cicája is csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet az, hogy nem macskád, hanem halad van?
2011. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szokott az enyém is így csinálni!

Talán nem tudja eldönteni, hogy nyihogjon, vagy sem:)

2011. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja :D Annyira édes, nagyra tátja a kis száját, de hang nem jön ki belőle :D Maximum annyit hallok, ahogy kilöki a levegőt :D Nyugi semmi baja a cicádnak, ez ilyen macska szokás :)))
2011. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem halálos beteg :-( szomszéd macskája is ezt csinálta egy év után meg halt és erre utaltak vissza hogy ez is lehetett az egyik jele hogy igy tátog... vidd orvoshoz gyorsan és mentsd meg szegénykét:(
2011. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan magas frekvencián nyávog, hogy nem hallod. Olvass utána.
2011. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős a cicád. Kölyköknél ez gyakori, felnőtkorban ritka. Kölyökként az enyémek is tátogtak, aztán kinőtték. :)
2011. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
19.37-es mondott jót. Ezt már én is olvastam, hogyha a macskánk tátog, akkor valójában olyan hangot bocsájt ki amit mi nem hallunk meg.
2011. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!