Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tehetném melegebbé a...

Hogyan tehetném melegebbé a helyét?

Figyelt kérdés
Kint tartjuk a cicánk van egy kartondoboza.Abban van forgács ami bele van rakva minden oldalról kivéve felülről.Nem lehetne még melegebbé tenni a helyét?Nem fázik amikor - fokok vannak?
2011. jan. 20. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos fázik. A macskák nem érzik jól magukat a hidegben. Nálunk 23 fok van a lakásban, és a macska a radiátoron alszik. Miért nem barkácsolsz neki egy macskaházat? Ha kibéleled hungarocellel, és raksz be neki egy pokrócot, biztos kevésbé fog fázni mint most.
2011. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Renben.És azt fából csináljam, a házat?
2011. jan. 21. 07:32
 3/7 anonim ***** válasza:
A "klasszikus" újságpapír is jó hőszigetelő
2011. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtok nekem linkelni ilyen házakat?
2011. jan. 21. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha fából csinálod, az a legjobb. Csinálj neki egy rendes dobozt, legyen teteje meg minden. De legyen rajta egy kis rész, ahol ki-be tud mászni. Ha belülre ragasztasz hungarocelt akkor tuti nem fog fázni. Az a lényeg, hogy ne fújja át a szél.
2011. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] Ilyesmire gondolok. Nem kell hogy ház alakja legyen.
2011. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én cicám is bobozban van kint.Tettem neki bele egy hungarocelt és arra egy takarót.Sztem nem fázik, sőt van hogy kiszedi magának a hungarocelt és úgy van bent a dobozban.
2011. jan. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!