Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etessem a macskát ha...

Mivel etessem a macskát ha rossz a gyomra?

Figyelt kérdés
A macskám már egy hete nem akar rendesen enni és hányt is kétszer. Nem tudom mit adjak neki , mert a macskakonzervét nem akarja megenni pedig azelőtt csak azt volt hajlandó megenni.Csak tejet iszik és egyre soványabb. Nem tudom mit csináljak vele.
2008. jan. 25. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenképpen vidd el állatorvoshoz és nézesd meg nincs e valami baja.

Próbálj meg főtt csirke mellet, főtt rizst adni neki.

Anno ez nekünk segített, ezt kb 1 hétig kell adni, aztán megpróbálni lassanként a konzervet, vagy esetleg másfajta konzervet, mint amit eddig kapott.

2008. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz minél hamarabb!! Lehet, hogy lázas, ki tudja mi baja. Ha az ok tényleg gyomor probléma, akkor lehet venni kímélő cica tápot a kényes gyomrúaknak. Fressnapf boltban láttam olyat, de más nagyobb táp boltban is lehet.
2008. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A doki azonnali felkeresése mellett javaslom a Royal Canin Sensible prémium tápot. Étvágyat csinál, és ha csak egy sima gyomorhurutról van szó, azt akár el is mulaszthatja. (De azért menjetek el a dokihoz!)
2008. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!