Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy fajtatiszta cica tenyésztő...

Egy fajtatiszta cica tenyésztőtől mekkora csillagászati ára van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen cicáról van szó? Fajtánként változik az ára is, én hócipőset szeretnék, de azt sem tudom van-e Magyarországon ilyen cica, pedig nagyon vágyom rá :)
2011. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A hócipős azt nem tudom melyik, én a Norvég Erdei macskára és a Szibériai között vacillálok.
2011. jan. 23. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Apukám is akar egy norvég erdeit. Te tudod hol lehet kapni? Nekünk van egy maine coon cicánk és ez a norvég erdei annyira hasonlít rá, mindenképp szeretné apu, én pedig győzködöm a hócipősről :D Anyu meg a bengáliról :D


[link]


Ez a hócipős :):)

2011. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Két tenyészetről tudok.

A Pannon Silvestris , Piliscsabán : [link]

Késmárki Gabi, Újhartyán:

[link]


Bengáli macska:

Aristo Cats Kennel: [link]

King Tiger Kennel: [link]

Spotted Dream Kennel: [link]


Jó győzködést :D

2011. jan. 23. 20:32
 5/7 anonim válasza:
A norvég erdei fantasztikus!!!!!!!Gyönyörű,okos és fantasztikus természete van!!!Nagyon bújik,dumál hozzád,csak jót tudok róla mondani!!!!
2011. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Seban válasza:

Igazi Bengáli macska tenyésztő Magyarországon nem sok van 1 kezemen meg tudom számolni.

Ha Bengáli cicát szeretnél, az áruk nem olcsó( 120-200 ezer Ft ) de ez persze viszonyítás kérdése, valaki mobiltelefonra ad ki ennyit. Van sok szaporító is akik 50-70 000 Ft-ért árul, de se a szülőknek nincsen törzskönyve,magyarul vettél egy macskát amiről azt sem tudod,hogy milyen fajta (ennyi erővel keveréket is vehetsz 10.000Ft-ért vagy ingyen),

-Vagy nem is eredeti a fajtának megfelelő Bengálit árul (sokukat házi macskával kevernek, sokuk azt sem tudja melyik macskája melyikkel párzott), persze van sok kamu hirdetés is, melyben előre kell átutalni a pénzt (45.000Ft-ot) a végén meg semmit sem kapsz..

A hirdetések szövege azért is olyan érthetetlen , mert külföldön adjak föl fordítóprogram segítségével.

Aki komolyan gondolja látogasson el ide , időnként kölykök élőjegyezhetők

[link]

2011. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Yankovich Aletta ***** válasza:
Szia. Nem tudom, hogy a norvég cicák milyen árban vannak, de tenyésztési áruk 200.000 forinttól felfelé, a Szibériai is kb. ez az ár körül mozog.
2018. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!