Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyit költötök a cicátokra...

Mennyit költötök a cicátokra egy hónapban?

Figyelt kérdés
Alommal, száraz és nedves táppal, meg jutalomfalattal együtt. Egy cicás gazdik véleménye érdekel.
2011. jan. 24. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én sparos almot használok,egy hétre elég egy csomag,az úgy 1200körül jön ki egy hónapra.

Tápot nem is tudom mennyit zabál meg egy hónapban.. :D

Szerintem olyan 4-5ezer összesen mindennel együtt elmegy egy hónapban rá.

2011. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5 és 6 kHUF között.
2011. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És milyen tápot adtok neki?
2011. jan. 24. 14:24
 4/12 anonim válasza:

Macskának lehet konzerves kaját adni, meg szárazat is, de ajánlott mind2, valamint rendes hús is kell neki ( az enyém beteg lett, mert nem kapott rendes húst, csak cicakaját ).

Párszáz forintért lehet venni Friskies-t, én azt adom neki, vagy Darling-ot.

2011. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sokat költök, bár ketten vannak.
2011. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14:08 vagyok: egy recept alapján nyershúsos "menüt"
2011. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Táppal-alommal együtt kb 6ezer Ft.
2011. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én Lidl-ös almot használok: 700Ft/hó

Száraztáp: Hill's vagy Royal canin: 2000-2200Ft/hó

Alutasakos: Na ez változó. Most Natural Harevest-et kap abból 12 db 125 g-mos közel egy hónapra elég ( 24-26 napra, mert szárazat is kap mellette). 3500Ft/hó

Vagy még néha megeszi a Pennyben kapható Saphirt is. Annak mondjuk nincs rossz illata. 1000Ft/hó

Jutalaom falatok: 300-400 Ft/hó

Tejet nem iszik. Csak vizet.

És szoktam neki főtt húst is adni időnként.

És félévente veszik neki Biogance sampont az 2500-3000 Ft/fél év.

6000 - 7000Ft-ot költök rá havonta. Egyedüli perzsa cica. :) DE én nem dohányzom és nem költök fölöleges dolgokra sem (cola, chips...és társai)

Nem sajnálom tőle, mert rengeteg szeretet kapunk a cicától a párommal :))))

2011. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is Royal Canin tápot adok neki, viszont nagy kiszerelésben veszem, és így kijön 1500-ra kilója. Mivel mást nem nagyon eszik meg a cicám, így mást nem is kell neki venni, max. olykor kap főtt csirkenyakat, de ez egyáltalán nem drága.


Az alom a leghúzósabb tétel, mivel automata klotyója van a cicának. Az igaz, hogy szagmentes és egy hónapig gyakorlatilag rá se kell nézni mert mindent elintéz a gép - de az alom havi költsége több mint 4000 Ft... :(

Viszont korábban amikor még bagóztam, ennél sokkal több ment el füstre, úgyhogy ha így nézem, még jobban is jártam :)

2011. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rengeteget, mert nagyon elkényeztetem.

Royal caninnál olcsóbbat nem kap, szilikonos macskaalmot veszek neki, kap szőroldó pasztát mert hosszú szőrű. Plusz majdnem minden vásárlás alkalmával meglepem egy újabb játékkal, vitaminnal, jutalom falattal, kosárkával, párnával....

2011. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!