Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tennétek, ha belvárosi...

Mit tennétek, ha belvárosi lakóhelyetektől kb 15 km-re, egy erdős-szántóföldes részen, sétáltatás közben, elszökne a cicátok?

Figyelt kérdés
Kijárnátok ugyanoda napokig keresni? Plakátolnátok az arra sétálóknak? Környező házaknál szórólapoznátok a cicáról? Más ötlet?
2011. jan. 24. 19:44
 1/6 anonim válasza:
szórd ki a kedvenc kajáját és várj ott pár órát:) (csak tipp)
2011. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ez tisztán elvi kérdés, akkor én speciel a falba verném a fejem.

Aztán meg plakátolnék, persze.

2011. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha feltételezés, akkor én is a falba verném a fejem. De ha nem az, akkor éjjel-nappal keresném az utcán. Minek viszed sétálni? Pláne 15 km-re?
2011. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Uhh...

Mi faluban élünk, nagy telek a telek mögött szántóföld, kinti cicák (ill. ha olyan az idő és a kedvük akk bentiek is), de amikor orvoshoz visszük őket (15km), rettegek, hogy kiszöknek a hordozóból, mert amikor megvettük a szállítókat nem tudom hány ezer forintért olyan frankó zárjuk volt, hogy kiszöktek a kocsiba, el lehet képzelni a fejünkön másztak az egyik ablak totál leeresztve, majdnem kiugrottak, azóta megszereltük őket (apám ezermester), és elvileg jók, de még mindig félek, hogy egy ilyen alkalommal elszöknek. Itthon volt hogy el-el mentek egy-két napra (a hím), de hát a szomszédba van a nőstényeknél és udvarol. :)

Plakátolásnak sok értelmét nem látom, mert pl. a mi macskáinkat nincs az az idegen aki megtudná fogni, inkább keresném, hívnám hozatnék kaját, na meg falba verném a fejem. Remélem a kérdés csak elméleti.

Egyébként volt ismerősöm panelcicával, de ő pórázon vitte le, ami nekem furcsa, de városba, panelba valahol így normális, de láttam már, öregebb, emeletes téglaházas részen macskákat a ház előtt, nyakörvvel meg minden, tehát őket simán leengedték.

2011. jan. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos a kérdés nem elméleti. Pórázunk is van. volt... A pórázhoz tartozó hám még rajta van. :(

Sétálni meg azért vittem, mert lakásban élünk, és már kezdett bekattanni. Vannak a környéken házak, oda dobáltam be szórólapot.

2011. jan. 25. 08:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Szórólap, plakát, csalikaja, neten hirdetés. És sokat járj oda. Ennél többet sajnos nem tudsz tenni. :(
2011. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!