Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy fél év körüli cica mennyit...

Egy fél év körüli cica mennyit eszik átlagosan egy nap?

Figyelt kérdés

Az én 5 és fél hónapos kandúrkám ugyanis szerintem nagyon sokat. Pici kora óta elképesztően imádja a hasát, ilyet még nem is láttam. A felnőtt macskát negyedét eszi annak amit ő. Ahogy megérkezett hozzánk 8 hetesen, kirobbant a szállítóból és rávetette magát a kikészített ételre és sivítva követelte a repetát.:)

Most a napi adagja amit általában megeszik: Száraz eledel mindig van kint neki (royal canin) és azt ropogtatja is egész nap, emellett megeszik 2-3 alutasakos kaját (multifit junior) és még ezen felül mindig kap házikosztot, csirkemellet, májat ilyesmit is. Nem sok ez? Egyébként amit elé leraksz azt beporszívózza, válogatás nélkül. Most még szó sincs arról hogy kövér lenne de félek hogy később majd elhízik. Szobacica egyébként.


2011. jan. 25. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
2 szelet parizert biztos benyom:D
2011. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húgomnak volt egy ilyen macskája. Egyszer ki akarta próbálni, mennyit bír megenni, de végül mégsem adott annyit, mert félt, belepusztul. Egyébként érdekes módon nem volt kövér, inkább olyan jó húsban lévő. Bár nyáron mindig lekopott a szőr a hátán, mert nem tudott felugrani a kertkapura, hanem az esővíz elvezetésére szolgáló csatornácskán mászott át és kicsit szűk volt neki :)))
2011. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdésedre is válaszolva: hozzánk most került egy kb. egy éves, ő egyharmad konzervet és talán egy bő marék szárazat eszik, pedig igen mozgékony.
2011. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, biztos vannak jó meg rosszabb étvágyú macseszek.:) Örülök én annak egyébként hogy jól eszik (mint a jóétvágyú gyerek anyja:)), meg nem sajnálom tőle gondolhatjátok csak nem volt még ilyen beles macskám.:)
2011. jan. 25. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!