Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám lány és nincs...

Nike1126 kérdése:

A macskám lány és nincs megműtve. állandóan a kád alá jár pisilni. A cicus 4 éves. Az alom mindig tiszta neki mégis oda jár. Nagyon büdös pisi szag van a fürdőben. Egyszerüen nem tudom mit csináljak vele. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
mivel szüntessem meg a pisi szagot?
2011. jan. 25. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
citromozd be a kádat és akkor hátha nem fog odajárni, jah és ha látod h pisil pont nyomd bele a pofáját. nálunk ez bevált, bár még kisebb volt a cica.
2011. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnos a mi macskáink is ezt csinálják. Próbálkoztunk már mindenféle praktikával, citrom, "távoltartó" spray, semmi nem használt.

Egyet tudsz tenni: nem engeded be a fürdőbe.

A kád alatt pedig jól kitakarítasz.

2011. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gondom volt,mikor egyszer volt macskám,mindig bement a kád alá,pedig nem nagy rés volt.Pont ez miatt sehogy sem fértem semmivel a kád alá,hogy ki tudjam tisztítani,és rohadt büdös volt.Nekem ahogy nőtt,úgy értük el a pontot,hogy már nem tudta magát betuszkolni.Szerintem valamit oda kellene tenni abba a sávba,hogy ne tudjon alá bemenni.
2011. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hehe.. vannak nagyon finnyás macskák... az enyém már egyetlen (!) pisi után sem megy az alomba pisilni. Nálunk a szennyes tartó volt a favorit :) Most két alom van, az legalább mindig tuti tiszta :)
2011. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
fujj
2011. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, valamiért nem szereti az almot, amit neki szántatok.

Vagy rossz helyen van, nem érzi ott magát biztonságban.

Ha olyan típus, amilyet szeret, ha jó helyen van és tiszta, akkor nem jár mellé.

Milyen vécéje van és hol, milyen alom van benne?

2011. jan. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Be kell csempézni a kádat, akkor nem tud alámenni. Nálunk is úgy van, nincs is ilyen probléma.
2011. jan. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam javasolni, tegyetek oda valamit, hogy ne férjen be alá.
2011. jan. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%
A legtutibb ha a macskát falazzátok be.
2011. jan. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Tüzel a macskád v szomjas v melege van.panelban laksz?
2011. jan. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!