Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsamacskám van. 2 alomtálca...

Perzsamacskám van. 2 alomtálca van, egyik a fürdőben, másik a WC-ben. Hetek óta nem használja a fürdőben levőt, pedig már kimostam, és teljesen friss alom van benne. A WC-ben lévőbe pisil majd a kőre piszkol. Mit tegyek, hogy visszaszokjon a fürdőbe?

Figyelt kérdés
2008. jan. 27. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is perzsánk van,és hiába vettünk neki nagyobb wc-t,hiába van benne friss alom,így is képes mellékakilni.Pedig a teste benne van az alomba,csak a feneke lóg ki.

Szerintem szüntesd meg a WCben lévőt,és rakd bele a fürdőibe.Onnantól tudni fogja,hogy ott a helye.

2008. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak perzsacica szokás, a többi macska is ezt csinálja:)

Jó az, amit az első hsz mondott, de még azt is csinálhatnád, hogy kicseréled a két almot. (és megtartod mindkettőt)

2008. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy cicának egy alomtálcára van szüksége,és akkor nem tud válogatni és egyértelmű lesz számára hogy hová kell végeznie a dolgát.
2008. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!