Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandur cicámat hétfőn este...

Kandur cicámat hétfőn este ivartalanították és még ma reggel is hányt. Milyen eledelt adjak neki, h ne hányja ki és jobban legyen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ez lehet, hogy nem normális. Lehet, hogy vissza kellene vinni a dokihoz, vagy legalább felhívni. De ez utókezelésnek számít szerintem, ami általában benne van az ivartalanítás árában.


Próbálj neki egy kis száraz tápot adni (ivartalanított macskának valót), hátha azt nem hányja ki.

2011. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy mindenképpen hívd fel az állatorvost. Mert ez tényleg nem normális.
2011. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hétfőn este 1szer hányt, kaptam a dokitól macskakonzervet azt reggel nekiadtam és vettem neki hasonló konzerveket. és tegnap fogyott el,aztán kitekat száraz eledelt adtam neki és azt hányta ki. úgyh lehet h azt még nemigazán szabadott volna ennie. ma veszek neki vmilyen kimélő konzervet ha aztis kihányja visszaviszem az orvoshoz.
2011. jan. 28. 10:03
 4/4 anonim ***** válasza:
A kandúr macskák ivartalanítás után másnap már jobban szoktak lenni, ezért írtam, hogy lehet, baj van. Ivartalanított cicának való tápot adj neki szárazból (a kitekat nem az), különben húgyköves lehet! Konzervből mindegy, amilyet szeret.
2011. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!