Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kábelekkel ha...

Mit csináljak a kábelekkel ha hamarosan lesz kiscicám?

Figyelt kérdés
az íróasztalom alatt rengeteg kábel van és a dekóder a tévéhez is ott van és nemsokára lesz cicusom.mit csináljak a kábelekkel hogy nehogy megrágja és baja legyen!???
2011. jan. 28. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy fogd össze és az íróasztal aljához ragaszd oda,h ne lógjon,akkor nem fogja piszkálni,mert csak az izgatja a fantáziájukat(általában),ami lóg,gurul :D
2011. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1.,ezt miből vontad le???? :)
2011. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi a kisbabánk elől bezártuk az egész kábelrengeteget egy dobozba.
2011. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az is segít, ha befújod jó bőven valami dezodorral, vagy akár ablakmosó folyadékkal. Ha a szájába veszi a kábeleket, szörnyű íze lesz, és nem fogja őket bántani, annyi kis deótól, vagy ablakmosótól pedig semmi baja nem lesz. De használhatsz valami illóolajat is, azt se fogja szeretni.
2011. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy kiscica nem rág úgy dolgokat mint egy kutya. Vegyél neki játékokat és sztem akkor még csak eszébe se fog jutni h kábelt rágjon. Amúgy meg max csak pofozgatni fogja a kábeleket, harapdálni tényleg nem akarja majd, hidd el.
2011. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az nem olyan biztos,van egy cicánk,aki a széket is elkezdi rágni,meg a bőrcipőket távol kellatt tartani tőle egy darabig,de a székrágás a mai napig benne van.Ez egy kutyalelkű macska :D:D:D:D
2011. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Eőző!Elhiszed,hogy láttam már nem1 nem 2 macskát ami rágcsálta a kábelt?Tegnap volt egy hasonéó kérdés,ott élből hülyéztek,mert azt mertem írni pont,hogy új cicánál a vezetékekre figyeljen.Nem minden macska egyforma ám!
2011. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

:P 1,nem úgy értve lesz kiscicám : DDD

köszönöm a válaszokat megpróbálom összekötni és egy dobozba rakni.:)

elfelejtettem még azt megkérdezni hogy, van egy polcom ami kb 1m magasan kezdődik, és egymás fölött vannak a polcai, és tele van kis díszekkel kütyükkel.az az egyelten megoldás ha leveszem mindet? (könnyen fel tud jutni rá mivel az asztal mellett van igy átmászik simán)

2011. jan. 28. 13:02
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az apróbb dolgokat,vagy ami több elemből áll,ha van ilyen,nehogy lenyelje. :)
2011. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Egy kiscica nem rág úgy dolgokat mint egy kutya."

Erre azért nem fogadnék nagyobb összegben:) Nekem 3 macskám van, ebből egy nagy "kábelfaló". Számtalan kábelt elrágott már, kedvencei főleg a vékonyabbak, pl. fejhallgató, hangszórókábel, egér- és billenytűzet, ezeket egy harapással elintézi. A szobákból ezért ki van tiltva. A vastagabb, 220-as kábeleket is szépen kidekorálja a fogacskáival, ha teheti. Ezért az általa hozzáférhető kábeleket bevontuk nejlonnal (azt nem szereti), vagy vastagabb PVC csövet húztunk rá.

2011. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!