Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény macska ivartalanítása...

Nőstény macska ivartalanítása után, hogy szokták bekötni a sebet? Normális ha leukoplasttal körbetekeri a macskát az állatorvos?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Huhh ezt nem tudom, csak saját tapasztalatból, az én orvosom a cicának a hasát nem kötözte le, össze volt varrva és ezüst színű valamivel le lett fújva, és a varratot kiszedte azt hiszem egy hét után!!!!
2011. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Leukoplasttal tekerte körbe a macskát??? Aztán meg letépi a bőrt a macsek hasáról:P No comment. A mieinknek csak befújta ilyen ezüst színű valamivel a hasát meg összevarrta.
2011. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem szokták bekötözni a sebet, csak összevarrják és lefújják.
2011. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Micsoda??? Az alatt elkezd nőni a szőr, és akkor rettenetes féjdalom a cicának amikor leszedik! Most azonnal szedesd le róla. Egyátalán nem szokták bekötözni őket!
2011. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én cicám egy hónapja lett ivartalanítva,összevarrták a hasát,lefújták valamivel és ráragasztottak egy gézcsíkot.

szerintem ez a körbetekerés dolog nem normális oO

2011. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor tényleg hentes munkát végzett az állatorvos!

Ezek után meg is fogom kérdezni tőle hogy miért is ragasztotta körbe a cicát! És kíváncsi leszek hogy fogja leszedni!

2011. jan. 31. 23:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Az é cicám is most esett át rajat.Csak összevarta, betadinozta és kapott a fejére tölcsért, semmi leragasztás!Úr isten.
2011. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább vissza se mennék ahhoz a dokihoz, keresnék egy másikat, akit megbízhatónak mondanak és vele kezeltetném tovább a cicut.
2011. febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Visszavitted?
2011. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Holnap reggel 8-ra viszem vissza, akkor már a varratokat is ki tudják szedni.
2011. febr. 1. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!