Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a macskámnak?

Mi lehet a baja a macskámnak?

Figyelt kérdés
Tegnap óta csak fekszik az oldalán,vagy a hasán,nem nagyon akar enni,inni!Állatorvosnál voltunk,láza nincs,röntgen nem mutat semmit!Lakásban él,ugyhogy kétséges hogy felevett volna valamit!mielött ilyen lett ,elötte lévö nap nagyon sokat evett az ö táljábol,és aztán még a kutya kajáját is megette(konzeervet)és még száraz kaját is!
2011. febr. 4. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak emészt :)
2011. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vérvétel? Labor?
2011. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tényleg csak sokat evett,bár egy macska másnap ha nem eszik az már furcsa.Az enyém nagyon beteg volt,5hétig hordtam orvoshoz de sajnos már nem lehetett segíteni rajta.Éppen ezért Én már nem adok arra,ha szép a szőre szépen áll a bajsza vagy van étvágya,mert civilizációs betegség mellett az is előfordulhat,hogy ritkán produkál tünetet.Szerintem ha holnap sem eszik vidd vissza vagy egy másik orvoshoz.Nagyon remélem nincs komoly baja!
2011. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 diagnostic ***** válasza:
Valami mérgezőt nem ehetett? Mérgező növény rágycsálás esetleg?
2011. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is arra kérdezném hogy a szoba növényhez nem fért hozzá?

Esteleg csótány írtás nem volt mostanában?

( egyszer a mi kutyánk felnyalta a permetet )

Ha nem javul, én a helyedbe holnap megmutatnám másik dokinak.

2011. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,a macsek jol van,vagy mi,vagy a kutya felhozott valami virust az utcárol!
2011. febr. 6. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!