Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám sokat hányt és nem...

A cicám sokat hányt és nem eszik, nem iszik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Voltunk orvosnál, nem volt lázas és kapott inyekciós, fecskendővel itatjuk , amúgy nem túl rossz kedvű. Valakienk hasonló esete volt már ?
2011. febr. 4. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
orvos mit mondott?
2011. febr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tissemsilt válasza:
Mennyi idos a cicus?.....amugy ha nincs laza nem hiszem h nagy a baj,de mindenesetre folyamatosan itasd fecskendovel nehogy kiszaradjon,meg probalj olyan etelt adni amit eddig meg nem kapott,lehet unja mar,nekem volt egy cicam,o annyira valogatos volt h kulon feladat volt neki kajat talalni.....de az orvost ilyen esetbe mindenkepp ajanlom,foleg ha fontos szamodra,mert ugye nem csak addig jo amig jatszik,ha beteg,az is a te felelosseged!
2011. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos nekem / nekünk, mert a család tagja és mindent megteszünk az egészségéért. Sajnos biztos , hogy nem válogatásról van szó, mert nagyon sok féle étlet próbáltunk neki adni ( joghurtot, csirkemellt, felvágottat, száraz tápot, konzerv kaját... ) . Láza nem volt mikor az orvos megmérte. Sajnos nem tudott pontosat mondani, hogy mi baja van. De holnap elvisszük egy másik orvoshoz, hátha az többet tud majd. Az a baj, hogy a vizet is van hogy kihányja. Kaja nélkül gondolom kibírja egy pár napig, csak félek, hogy így is hogy itatjuk fecskendővel kiszárad :(
2011. febr. 5. 23:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah amúgy 8 hónapos a cicám.
2011. febr. 5. 23:03
 5/7 tissemsilt válasza:
Szia.sokat gondolkodtam h mi lehet a cicad baja,en is nagy allatbarat vagyok es sajnos ket cicat temettem mar el,azota nem is kell tobb.szoval,pontosan mar nem emlekszem a betegseg nevere,de azt tudom h hasonloan a tietekkel nem evett,hanyt es nagyon kedvetlen volt,szo szerint banatos,mivel ok nem tudjak kozolni ha faj csak igy veszed rajta eszre,szoval ossze vissza neztek allatorvosok,eredmenytelenul,es vegul megelegeltem,bevittem Szekesfehervarra az allatkorhazba es ott derult ki h vmi az inyet tamadta meg,ilyen zsele szeru pasztaval kellett kenegetni,aki nem igazi szakerto eszre sem veszi,de a cicanak ez hatalmas fajdalom es napok alatt elviheti mivel nemtud taplalkozni,nem azert mert nem ehes hanem mert nagy fajdalma van.ha elviszitek orvoshoz azert erdemes errol kerdezni,ha igy elmagyarazod egy szakertonek tudnia kell mire gondolsz!!(nem a fogzassal van osszefuggesbe!!!)majd irj h mi tortent,jobbulast a cicanak
2011. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ma elvittük egy másik dokihoz, aki azt mondta, hogy valami vírus támadta meg, de nem komoly....hát reménykedni tudok csak hogy tényleg nem olyan komoly. Amúgy nem levert a cicánk , játszik meg minden. Ez az ínyprobléma amit leírtál hogy van a hányással összefüggésben ? Milyen tünetek voltak az ínyén ? Látszott valami ?Mert érdekes a viselkedése , hogy van mikor úgy tünik, hogy éhes de nem akar valamiért enni. Meg sajna ki is jön belőle fél órán belül, mert ma adtunk neki fecskendővel húslevest.

2011. febr. 6. 16:19
 7/7 tissemsilt válasza:
Szia.semmit nem latni,legalabbis mi akik nem ertunk hozza soha nem vennenk eszre.egyszeruen nem evett,ehes volt de csak kerulgette az etelt es olyan -csinaljatok mar vmit h jobb legyen-volt a nezese.mi is fecskendoztuk par napig de az vissza is jott,par orvost kihivtam es utana korhaz.ott adtak azt a foginy pasztat,es par nap alatt gyorsan javult.nem emlekszem tenyleg a betegseg nevere,de ott mondta az orvos h ez eleg gyakori eset.akkor az en cicam is kb 7-8 honapos volt.
2011. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!