Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig tüzel egy macska?

Meddig tüzel egy macska?

Figyelt kérdés

Már 4 napja folyamatosan ez van, és idegesítő. Most odakint flangál, mert bent már egyszerűen nem lehet eltűrni.

Ha vennék neki fogamzásgátló tablettát, vagy ha megműttetnénk hogy többet ne legyen hasas, akkor elmúlna a tüzelés?


2011. febr. 5. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó pár napig. És ha nem történik akció, akkor rövid időn belül megint újrakezdi. És ez neki is rossz.


A fogamzásgátló, úgy tudom nem túl hasznos a macskák szervezetének, a legjobb megoldás az lenne, ha ivartalaníttatnád. Egyszeri költség, de megszűnik vele ez a kis "gond".

2011. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás lesz a végleges megoldás, de átmenetileg a tüzelés kezdetekor mikor észreveszed, adjál neki Ovarid tablettát (pl. májkrémbe burkolva) két-három napon át, így elmúlik a tüzelés.
2011. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az ivartalanításon már én is gondolkoztam, igaz költséges, de a macskámhoz borzasztóan ragaszkodom. De a lényeg hogy a fiú cica utáni vágya elmúljon! :) Kicsit sűrű ez így ha mindig így csinálja..
2011. febr. 5. 18:09
 4/12 anonim ***** válasza:

Az enyém hétfőn tűzelt először é csütürtök reggel hagyta abba azt az idegesítő nyávogást :S . Addig olyan volt, hogy rá sem ismertem :( Mint egy bolond.. Azt mondták, hogy most 2-3 hétig nem fogja csinálni. Bár nekem perzsa cicám van. És szeretném ha lennének cicái legalább 1x. Aztán ivartalanítíttom, mert ezt évekig elviselni szörnyű lehet :SSS

Ja okook kedvéért, nem eladásra szánom a kicsiket!

2011. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Az enyém hétfőn tűzelt először é csütürtök reggel hagyta abba azt az idegesítő nyávogást :S . Addig olyan volt, hogy rá sem ismertem :( Mint egy bolond.. Azt mondták, hogy most 2-3 hétig nem fogja csinálni. Bár nekem perzsa cicám van. És szeretném ha lennének cicái legalább 1x. Aztán ivartalanítíttom, mert ezt évekig elviselni szörnyű lehet :SSS

Ja okosok kedvéért, nem eladásra szánom a kicsiket!

2011. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha kinnt flangál akkor ha találkozik egy kandúrral, akkor hamarosan kicsi cicáitok lesznek! Irány a doki!
2011. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kint flangál tüzeléskor, akkor nagyon valószínű, hogy megint vemhes lesz. Minél előbb vidd el ivartalaníttatni, úgy még megúszod a gyermekáldást. Tudom milyen a nőstény cica ivarzáskor, mi is átéltünk a kettő cicánknál néhány tüzelést és - bár a fajtatisztától szerettünk volna legalább egy almot később - inkább ivartalaníttattuk.
2011. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor így most hogy valószínűleg kis cicák várhatók, el lehet ettől függetlenül vinni a dokihoz és megműti? nem lesz baja a macskámnak? Azt hallottam hogyha hasasan műtik meg, akkor belepusztulhat. :S
2011. febr. 5. 18:30
 9/12 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy atól meghalhat.
2011. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb megoldás, vidd el dokihoz, ő megmondja, hogy vemhes-e, ha nem, ivartalanítsd.
2011. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!