Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Előkerülhet még a cicám?

Előkerülhet még a cicám?

Figyelt kérdés

Áprilisban lesz 2 éves, kandúr. Nincs ivartalanítva. Családi házban élünk, de ő benti cica félig-meddig. Értsd: idebent alszik, eszik, de minden nap jár kint, wc-re, meg úgy egyébként. Néha kint van éjszaka is, de utána fix, hogy másnap estig ki sem megy. (ő maga nyitja az ajtókat, ráugrik a kilincsre, szóval van, hogy beengedi magát, vagy éppen ki)

Most nincs meg péntek délután óta, hogy úgy fél 1 tájban kiment. Ilyenkor nősténymacskák után járhat? Ennyi ideig? Egyszer öthónaposan kimaradt egy egész napra, de ez már több idő és megőrülök az aggodalomtól. :(

Mennyi idő után kerülhet még elő? Jó lenne hinni, hogy csak csajozik, de mit eszik? Nem hiszem el, hogy nem hiányzik neki az itthoni kényelem ilyen sokáig...

Köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 5. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Igen, nőstény macskák után jár.De ilyenkor verekedik is, úgyhogy lehet, hogy megverték és nem tud hazamenni. Nem hal éhen, csak a verekedés miatt kell aggódni. Fontosabbak neki a lány cicák, mint akármilyen ház, kényelem!

Ivartalanítsd ki, és akkor nem fog elcsászkálni, nem kell aggódni miatta!

2011. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hazatért a világjáró úgy 20 perccel ezelőtt. Kint n
2011. febr. 6. 01:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Hazatért a világjáró úgy 20 perccel ezelőtt. Kint nagy nyervogást hallottam, hívogattam, aztán bejött. Elég vékony volt és a fehér szőre tiszta szürkés volt. A lábujjai közt volt egy véres sebe meg az orrán egy karcolás.
2011. febr. 6. 01:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha el akarod kerülni, hogy később nagyobb baja legyen mint egy karcolás, szerintem ivartalanítsd. :/
2011. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!