Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény macskámra néha rájön...

Nőstény macskámra néha rájön a hoppáré, és cipőkre, ruhára, ágyneműre pisil, valamint állandóan harap. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 16:16
 1/5 Norczy ***** válasza:

Ivartalanított? Mert ha nem akkor, azért teszi mert tüzel! Amíg ivaros volt a mienk ugyenzt csinálta, mindenhova jelölgetett :S

Ha ivartalanított akkor nem tudom mi lehet a tetteinek oka :)

2011. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szexelhetnéke van, nekem is igy csinálta a macskám, aztán tavasszal egy nagy kandúr "elintézte" és lett neki 8 kiscicája, 2 hónapos korukban elajándékoztuk a kicsiket, egyet hagytunk meg.
2011. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a tüzelő nőstény macskáknál is előfordul ez a "jelölgetés". Az ivartalanítás megoldaná a problémát szerintem. :)
2011. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!valóban nincs ivartalanítva...és előfordulhat hogy a viselkedése,jelleme is javul az ivartalanítás után?
2011. febr. 6. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen javul,megváltozik 1 kicsit ,de csak jó irányba.Az én Cicóm Kb 2 hete lett ivartalanítva,és minden ivarzási tünet elmult. :)
2011. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!