Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajánlanátok Pécsen állatorvost...

Ajánlanátok Pécsen állatorvost, aki olcsón, mondjuk 3000Ft-ért Ft-ért ivartalanít fiú macskát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
3000 Ft? Olyan nincs. Mondjuk 6000 Ft lesz minimum...
2011. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kuckóban most lesz ivartalanítási akció.

Itt érdeklődj: [link]

2011. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dr. Hartung István

7693 Pécs-Hird Szathmáry Gy. u. 32.; Tel.: 72/267-257, Mob.:06-30/947-89-49; Rendelés H-P 18-20-ig. Hívásra házhoz megy napközben.

A nőstényt 12.000Ft ért ivartalanította kb. 2 éve, a fiút mi nem ivartalanítottuk, de azt mondták 6ezer körül van, szerintem ennél olcsóbban sehol nem csinálják meg, nagyon jó orvos, csak dicsérni tudom, a lány cica gyorsan, szépen gyógyult és eddig minden egyéb bajukat "megoldotta".

2011. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, meg a linket, holnap felhívom, mennyi lesz akciósan!

Eddig 10 és 6 ezerért találtam, lehet, hogy nincs 6 ezernél olcsóbban, de hátha. Vidéken, kisebb településen ismerek egy állatorvost, aki 3000ért csinálja, de nem jár Pécsre, ezért gondoltam hátha ismer valaki Pécsen valakit. Akit ismerek, neki nincs rendelője, inkább nagyobb állatokhoz jár ki, de vállal fiú macska ivartalanítást, mert az nagyon egyszerű beavatkozás, nem kell hozzá rendelő sem.

2011. febr. 9. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ezen kéne spórolni...
2011. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, teljesen igazad van, de ha megúszhatom 12 ezerből a két macskát, az még mindig jobb, mint 20 ezerből, 2 macskám van, ha más nem lesz 6ezerért csináltatom és az is jó orvos. Ha nagyon spórolni akarnék a macskán nem vinném ivartalaníttatni :)
2011. febr. 9. 20:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát te tudod. Ne hogy azt hidd, én sem vagyok eleresztve, sőt nincs is munkám! De én is most fogom vinni ivartalanítani az egyik legjobb orvoshoz, de inkább nem gyújtok rá, abból összejön. Nyugodtabb vagyok, hogy a lehetőségekhez mérten a legjobb kezekben van.
2011. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elhiszem amit mondasz, én sem állok valami fényesen anyagilag, vállalkozás van, de nem mondom mennyi minuszban vagyunk.... Három állatorvost ismerek személyesen, egy a vidéki, meg a két városi, a 6 és 10 ezres, mind a 3 gyógyította már meg állatomat. Mindegyik jó szakember.

De azért kíváncsi voltam, hátha valaki ismer egy olcsót és megbízhatót.

2011. febr. 10. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!