Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap reggel lett ivartalanít...

Tegnap reggel lett ivartalanítva a kislány karthauzim. Nem eszik semmit, inni se láttam, előtte meg fél napot koplaltatni kellett, de már úgy néz ki mint egy gebe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez nem túl jó, nekem 3 cicám van mind a 3 ivartalanított és úgy emlékszem nálunk nem volt ilyen, és mondta az orvos hogy nagyon figyeljek mert a műtét után fontos hogy sok foyladék legyen a szervezetébe.

Ha továbbra sem eszik, iszik akkor sztem egy fecskendővel próbálj neki vizet adni nehogy kiszáradjon most kell neki rengeteg energia és táplálék hogy hamar rendbejöjjön a sebe. Ha holnap se csinál semmit akkor vidd vissza a dokihoz ő adni fog neki vagy infúziót vagy egy kis adag kenőcsöt amit a szájába nyom és minden fontos tápanyag benne van.

2011. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!