Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macskafajta a leginkább...

Melyik macskafajta a leginkább barátkozós az emberrel?

Figyelt kérdés
2007. jún. 3. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy éhes házi cica. :)
2007. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Egy tanulmányban olvastam, hogy az úgynevezett fáraócica. Az amelyiket úgy nemesítették, hogy semmi szőre nincsen. Mivel a csupasz bőre miatt fázékonyabb, állítólag minden macseknál jobban vágyik a simogatásra. Sűrűbben dörgölődik a gazdikhoz, s azt írták: szinte kutyákat megszégyenítő módon fejezi ki örömét, ha valamelyik gazdi hazatér a lakásba.
2007. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
a tipikus házicica :D
2007. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a házimacska...az a lényeg hogy olyan helyről hozd el ahhol rendesen bánnak vele, játszanak vele mert ha nem ilyen helyről hozod akkor ha megsimogatod akkor megharap mert nem volt jó gyerekkora
2007. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a thai (tradicionális sziámi, kerek fejű) fajtát javasolnám. Csak ajánlani tudom, mivel nekem is az van :)) Szinte a nap 24 órában törödni, játszani, szeretni kell, mert szüksége van rá, éhezik a szeretetre. Ja és még egy szerintem nincsen még egy olyan fajta aki képes lenne a "beszédre" alig lehet befogni a száját.
2007. szept. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!