Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet a Domestostól baja?

Lehet a Domestostól baja?

Figyelt kérdés
Elég sok Domestost használok a felmosásokkor. De a cicám rendszeresen amíg még nem száradt fel, bemászkál, aztán lemossa a kis mancsait. Meg a kaját sem a táljából eszi, hanem a csempéről. Ennyitől lehet baja?
2011. febr. 10. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, a macskákhoz nem értek, de szerintem ha én nyalnám fel rendszeresen a domestost, nekem is lenne bajom. Nem kellene hagyni száradásig rámenni, biztosan be- vagy ki tudod zárni valahova arra a néhány percre.
2011. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, a Domestos eléggé (mondhatni nagyon) mérgező... Én a helyedben nem hagynám, hogy belemászkáljon.


Valószinű, hogy sok még nem jutott bele, de lehet, hogy nem ürül, akkor viszont egyre csak halmozódik.

2011. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

valamilyen oknál fogva a cicák imádják a klór tartalmú szereket. már más is írta, hogy fetrengenek a domesztoszos kövön.

én is megtapasztaltam tegnap, gondoltam végre jó idő van, a kinti / féléves,befogadott cicák/ evőhelyét alaposan fölsikálom. nem voltak ott, hátul a kertben napoztak.

leöntöttem forróvízzel, hypóval és söprűvel elkezdtem sikálni. percek alatt ott teremtek és csúszkáltak, hemperegtek a hypósvizes kövön.fölkaptam őket, bevittem és a lábacskáikat lemostam, de ahogy kinyitottam az ajtót

folytatták... végül bezártam őket, és csak amikor fölszáradt a terasz akkor jöhettek ki.

semmi bajuk hál' istennek:))

üdv-cicás-

2011. febr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem se kéne hogy odaengedd a felmosott térre. meg mondjuk sztem beszerezhetnél vmilyen kis tálat hogy abból egyen ne a felmosott csempéről... ;)
2011. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!