Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bújik el a cicám?

Miért bújik el a cicám?

Figyelt kérdés

Valaki bántotta, sérülések vannak rajta, az egyik lába zúzódott. Biztos, hogy ember bántotta, ezt az orvos mondta..


Folyton elbújik. Ha megsimogatom, elmegy.. :( Miért?


2011. febr. 11. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lelkileg nagyon megrázhatta az eset... :S Szegény macska...
2011. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dorombol, óvatosan simogatom.. De kb 10 perc után elvonul egy nem annyira látható hely.. :(
2011. febr. 11. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:

bizalmatlan lett szegény az emberekkel szemben. de sok-sok szeretettel vissza tudod édesgetni.Neked kell most türelmesnek lenni.

jobbulást a cicádnak.annyira sajnálom:(

2011. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is nagyon sajnálom.. :(

Szegénnyel mindig történik valami.. 1 éve elütötték, 1 hét után jött haza, szőre nem volt, olajos volt, szinte minden csontja eltörve, zúzódva.. :(


Türelmes leszek vele, nagyon nagyon szeretem..

Ha meg tudom, hogy ki volt az, agyonütöm.. :@ Nem tudom kinek van szíve bántani egy védtelen cicát.. :@

2011. febr. 11. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:

:((

Légy türelmes, szeretgesd, adj neki finomságokat (mert tudjuk, h a macskák leginkább ott vannak ahol a kaja :D )..biztos elveszítette a bizalmát :( de idővel biztos visszanyered :)

2011. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na PONTOSAN az ilyenek miatt jobb a macskát bent tartani a házban. Nem is értem hogy miután már egyszer megtörtént a baj, hogy hagyhattad hogy tovább csatangoljon egyedül? Atya ég... Most megúszta, de számíts rá, hogy nem sokáig lesz macskád, előbb utóbb elcsapja egy kocsi, vagy széttépi egy kutya, vagy valami idióta agyonüti. Nem értem azokat a gazdákat, akik ezeknek a nyilvánvaló veszélyeknek az ellenére hagyják szanaszét csatangolni a macskáikat....
2011. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon elvesztette az önbizalmát. Újra barátkozni kell vele.
2011. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerinted zárjam be, vagy mi??

Mit csináljak? Ne engedjem ki a kertbe se??

2011. febr. 12. 10:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Képzeld ,rengeteg macska él tökéletes boldogságban házban/lakásban. Igen, nem mennek ki. Ebben mi olyan hihetetlen neked?

Egyébként macskabiztos kerítés is létezik, ha már mindenáron ki akarod engedni.

2011. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!