Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után tuti...

Ivartalanítás után tuti megszűnik a jelölés? Lány cicánál.

Figyelt kérdés
1 hete tüzel szinte folyamatosan vernyog. Holnap lesz az ivartalaníttatása, de tegnap vettük észre hogy lepisilte a szobanövényeket. Egyszer épp az orron előtt. Akkor lett gyanús és átnéztem a többi növényt is. Aholva felért, mintdet lepisilte. A konyhapultot is kétszer, pedig már fertőtlenítettem, befújtam, minden. Már az egész lakás macskarisztóban bűzlik. Arra gondoltunk, hoyg lelki a dolog, de az orvos azt mondta, hogy a tüzelés miatt van. Eddig ilyet nem csinált tüzelés alatt. Másfél éves.
2009. febr. 11. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak nőstény cicáim is, nincsenen ivartalanítva, de még sosem pisiltek le semmit. Nőstények nem szoktak jelölni, az a kandúrokra jellemző. Nincs identitászavara a cicádnak?
2009. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy cicám, ő alapból úgy pisilt, hogy nem lefelé, hanem a falra. (: Pedig lány volt. Ha nem tüzelt, akkor is így csinálta. Mi sem értettük miért.
2009. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

TUTI megszűnik! :) A mi cicánk 1 éves korától 21 naponta csinálta a virnyogást és a jelölgetést. Székre, ágyra, szőnyegre, amit ért oda. Jó szag volt... :S aztán döntöttünk, kivették a petefészkeit, amiben még nagyon sok ki nem repedt tüsző volt (megmutatta a doki)

Azóta eszébe nem jut vinnyogni, pucsítani, jelölni. A műtét napján már nem volt semmi baja, csak kissé támolygott.

2009. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

nagggyon remélem, hogy tényleg megszűnik. :)

2009. febr. 11. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 4 éves lány cicám van nincs ivartalanitva, de nem szokott lepisilni semmit. Amugy elméletileg megszűnik vagyis nagy rá az esély. :D
2009. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiúmacskák terület jelölés céljából pisilnek.Ivartalanítás náluk megoldja a dolgot.De egy lány macskánál nemtudom.Nem tewrületjelölés céljából pisil azt a fiu macskák csinálják valami más oka lehet amiért mindent lepisil.Előfordulhat a lelki dolog.Nekem egyszer az egyik szobatiszta lánymacskám egyszer nem érezte jol magát alig akart enni nem volt életkedve és egy váratlan pillanatban a szőnyegre csinált amit soha nem csinált addig.És nem tüzelt.Amióta jobban lett nem pisilt meg nem kakilt a lakásba.Van egy pár lány cicám és amikor tüzeltek akkor soha nem fordult elő hogy a lakásba pisiljenek.Csak az egyik macskám vérfoltokat hagyott akkor végigcsöpögtette a lakást amerre ment de ilyen nem volt hogy tüzeléskor a lakásba pisiljenek.
2009. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvolt a műtét, olyan szinten megoldódott a probléma, mintha kifordították volna. :) Cuki lett, nem pisil be, visszafogodtabb lett, játék közben sem olyan vad, bújós. Szóval ajánlom minden lánycicásnak az ivartalanítást, akinél hasonló probléma adódik.
2009. febr. 19. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!