Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális ez a cicánknál?

Normális ez a cicánknál?

Figyelt kérdés
okt-nov. környékén kaptunk egy cicát.a mai napig hullik a szőre.lakásban van tartva, pici korában kint volt.
2011. febr. 12. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden macskának hullik a szőre...
2011. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy mindjárt itt a tavasz, a jó idő, ami egyenlő egy vedléssel...
2011. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Atya ég, nagyon gyorsan szerezz be pár szakkönyvet, ha ennyire nem vagy tisztában nemhogy a macskatartással, de még a macskákkal sem. Ha azt se tudod, hogy a macskák vedlenek, akkor bele se merek gondolni hogy pl egy betegséget hogy ismernél fel, vagy az etetéssel mennyire lehetsz tisztában...
2011. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kell bántani?Én is valamelyik nap kérdeztem hogy mit csináljak a cicámmal mert hullik a szőre.

Tudom hogy normális szőr hullás természetes, csak hogy volt már 5 macskám, és ennyire egyiknek sem hullott, még a tavaszi vedléskor sem.Meg különben is ez az oldal azért van hogy kérdezzünk!!Mellesleg amikor te megkaptad az első macskádat, már doktorid volt macskatartásból???Nem hiszem!


Na kedves kérdező válts vitamindúsabb tápra, vagy vegyél neki multivitamint.

Illetve nekem javasolták a Furminátor nevű kutya-macska aljszőr kefét.Jónak tűnik és aki javasolta azt mondja ő használja és tényleg jó.Én még nem vettem, de amint lesz pénzem beszerzek egyet.

Jó cica tartást.

2011. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!