Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ciki, ha egy férfi nem utálja...

Ciki, ha egy férfi nem utálja a macskákat, sőt szereti vagy még rosszabb, tart is?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 15:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Az a ciki ha ezt valaki cikinek tartja.
2011. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz!
2011. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem ciki, ha valaki állatbarát. Én is ismerek olyan fiatal srácot, aki odáig van a cicáiért. Az inkább erény szerintem.
2011. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ciki, sőt, veszélyes, mert Lenin is szerette a macskákat, aztán abból is mi lett.
2011. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy,bátyám (20) mindig elmondja hogyha nyugdíjas lesz akkor telerakja a lakást macskákkal és macskás öregember lesz.:D(most nincs neki mert nincs rá ideje)Szerintem egyáltalán nincs benne semmi ciki.
2011. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Ezt a kérdést ugyanaz az idióta tette fel aki a kutya-fiús macska-lányost?
2011. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Nem ciki, mindenki olyan állatot tart,a milyet akar.


Ennek ellenére én sem nagyon szeretem, ha egy férfi macskamániás, vagy macskát tart. Fogalmam sincs, h miért, de valahogy nem tetszik.

2011. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű. -.-" Nem is értem, hogy mersz így kimenni az utcára :D


Egyébként, nem értem, minden férfinak utálnia "kell" a macskákat, különben ciki lesz, vagy mi??? Ezt az ökörséget...

2011. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos, ha egy pasi szereti a macskákat, nekem biztos tetszene. Általában nagyon megfog, ha valaki állatbarát. Azzal nincs bajom, ha nem rajong az állatokért, attól akadok ki, mikor valaki kész vádbeszédet fogalmaz ellenük, és lépten-nyomon előadja. Na attól kiakadok. Az állatbántalmazásról, kínzásról nem is beszélve.
2011. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Apám és az öcsém is szereti a cicákat (a kutyákat nem igazán), nekünk is van kettő, inkább az a "ciki" és a baj, ha valaki utálja az állatokat, vagy ami még rosszabb azon élvezkedik, ha bántja, kínozza őket.

Nekem nagyon tetszik, ha egy pasi szereti az állatokat, cicákat, netán van is neki.

23N

2011. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!