Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha egy félévkörüli cicának...

Baj ha egy félévkörüli cicának nem junior konzervet és száraztápot adtam?

Figyelt kérdés
nem ugy néz ki mintha baja lenne tőle mert szereti is csak nem tudom nem-e árthat meg neki...
2011. febr. 14. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Juniort kéne adni, mert abban vannak a korának megfelelő tápanyagok. De nem árt neki a felnőtt táp sem. Semmi baja nem lesz tőle.
2011. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
rendben következőnek azt fogok venni most is véletlen volt:/ (egyébként nem csak konzervet adok nei ugyhogy a vitamin adagja valószínüleg megvan:) )
2011. febr. 14. 15:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is adtam már 1x-2x adult tápot a cicámnak, de nem lett baja tőle. :) (3 hónapos)
2011. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja.
2011. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle =)
2011. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én a macskámat egy hétig etettem junior táppal, és most 11 hónapos. semmi baja sincs, kitűnő egészségnek örvend : )
2011. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én is a 9 hónapos cicánknak keverem a kajáját. Juniort és felnőttet is adok neki vegyesen. Őszintén megmondom, hogy anyagi okokból. A felnőtt sokkal olcsóbb. Persze mivel még "junior", igyekszem úgy adni, hogy mindig legyen benne junior is, és úgy gondolom, hogy így legalább kíméletesen szoktatom át a felnőtt kajához. Tehát konkrétan úgy értem, hogy két konzerv van egyszerre felbontva, egy junior és egy felnőtt, és a vacsorájához mindegyikből kimérek 50 grammot, és összekeverem. Illetve a tápot már eleve összekeverem a juniort és a felnőttet egy dobozban, és abból kap minden nap ebédre. Reggel pedig egyik nap junior, másik nap felőtt alutasakos eledelt kap. És az az igazság, hogy mindent nagyon jó ízűen megeszik, és semmi baja, tökéletesen egészséges.
2011. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. febr. 19. 11:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem éltek boldogan és megöregedtek cicáim úgy, hogy junior táp még nem is létezett, felnőtt macskának való konzervet törtünk össze a kölyköknek villával, hogy meg tudják enni.
2019. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!