Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vakarja a füle tövét a...

Miért vakarja a füle tövét a macskánk?

Figyelt kérdés
A fél éves macskánk már kivakarta a szőrét a füle tövénél, már csak zok a pici pejhes szőrök vannak neki! Nem sebes, de hirtelen néhány nap alatt kivakarta!
2011. febr. 16. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Most felsorolom mikre gondoltam:

Bolha, atka, valami allergiás viszketés, de lehet fülprobléma, mondjuk gyulladás, ami irritálja, fáj neki, csak ugye nem éri el... A helyedben megnézetném dokival. :D

2011. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem viszket neki azért vakarja..:D de én is megnézetném orvossal vagy a gyógyszertárban kérhetsz valami kenőcsöt..vagy valamit..mert be fog sebesedni.. az utcánkban lakik egy házaspár.. a fehér cicájuknak is így kezdődött.. és ők nem mutatták meg orvosnak és szegény cicának vérzik a füle..és szinte "lerohadt" a füle..
2011. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vidd el allatorvoshoz.az en macskam is allandoan vakarta a fulet ,elvittem az allatorvoshoz es adott ra egy fulcseppet.azota nem vakarja
2011. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!