Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol szerezhetnék olcsón szép...

Hol szerezhetnék olcsón szép Maine Coon kiscicát?

Figyelt kérdés
50ezer Ft-ért láttam eddig legolcsóbban,tényleg nem tudnék ez alatt szerezni?! nagyon soknak találom,mivel nem tenyészteni szeretném,csupán csak gondozni,felnevelni,szeretni:) Nagyon szeretnék egy olyan cicust, de elég összeg lesz az etetés,vitaminok,oltások, ezekre természetesen rááldozok pénzt,de 50 ezer Ft nagyon sok még mellé... Ha valaki tud,megköszönöm neki nagyon:)
2009. febr. 13. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Fajtatiszta cicust főleg maine coon-t nem nagyon találsz olcsóbban. Esetleg ha elmész állatmenhelyekre rengeteg cicust találhatsz, lehet hogy van köztük maine coon vagy valami olyasfajta keverék. És ott ingyen kapod...
2009. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Fajtisztát nem fogsz találni ennél kevesebbért, de menhelyi honlapokon már láttam keveréket, az is nagyon szép volt. Érdemes ilyen oldalakat lapozgatni, sosem lehet tudni, mikor találsz.

pl. ezeken:

[link]

[link]

[link]

2009. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
mindenképpen törzskönyvezett, fajtatiszta kell? az én macskám menhelyi, és szinte egy az egyben maine coon..örömhír, hogy volt egy testvére is, aki most olyan tíz-tizenkét hónapos lehet, fiú, barna, és ő is nagyon maine coonos.ez egyébként a szentendrei menhelyen van, szerintem néz körül..biztos nem vitték még el, a macskák senkinek sem kellenek..
2009. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek:)

körül nézek majd ilyen helyeken akkor^^

nem kell törzskönyvezett feltétlenül,csak szeretném hogy ugyanazok a tulajdonságai (és persze méretei) legyenek,mint a fajtatisztáknak:D nagyon tetszenek

viszont kiscica kéne,olyat is találok menhelyeken,amit még nem vittek el?:/

2009. febr. 14. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Előfordul, de az igazi kiscica-dömping tavasszal fog kezdődni.
2009. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, fajtatisztát és pláne törzskönyves cicát nem fogsz ennél olcsóbban kapni!

De mint írtad nem fontos hogy törzskönyvezett legyen! Próbáld meg tenyésztőknél! A tenyésztésből kivont cicákat ivartalanítva megkaphatod jóval olcsóbban is!

Legalább is én oda szoktam adni, de kizárólag leinformálható jó helyre!!! Viszont nekem brit cicáim vannak!

2009. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2009. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha olcsót akarsz, az olyan mint a kínai papucs, dobhatod el rövíd idő múlva...


Egy macseszt az ember 10-15 évre fogad társának...

Gondolom nem akarsz többet költeni orvosra mint a cica vételára, mert ez ilyenkor nagy valószínűséggel előfordulhat.


egy egászséges, jó és szép cica ára tenyésztőnél, és nem szaporítónál 90-150e ft

2009. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!