Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Norvég erdei macska?

Norvég erdei macska?

Figyelt kérdés
Mennyi egy cicának az ára? Mert nagyon szeretnék egyet, de csak egy rendes cicát találtam aminek a tenyésztője ilyen versenyekre vitte meg mindenfélét csináltatott vele és 120 ezret kért volna. Na annyim ziher nincs egy macskára:S
2011. febr. 21. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát, ilyen cicát nem fogsz 100 ezer alatt kapni, a nagyon minimum alsó határ kb. 80 ezer ft.
2011. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig annyiba kerül:S Nekem is nagyon tetszenek, amúgy szerintem elég ritka az országban. A main coon is nagyon hasonlít rá, rokonok, őket is nagyon szeretem:)

De olyan helyről meg nem érdemes venni, ahol szaporítók kínálják féláron a cicákat, mert gyakran beteges jószágok és hamar elpusztulhatnak. Én csak akkor adnék törzskönyves cicáért ilyen sokat, ha amúgy felvetne a pénz.. de felesleges kispórolni az árát, aztán pedig kenyéren nevelni vagy élni:)

Jelenleg egy main coon coon - brit - házi keverék cica tulajdonosa vagyok, és nincs oka panaszra:) Házi jellegű, de a természetében és a méretében őrzi az őseit.. A testvére még a main coon bundát is örökölte:)

A lényeg: reális ár, amit kértek tőled a cicáért.

2011. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
50ezerért is lehet kapni, oltva, stb. De az már nagyon a minimum. És gondolom nincs törzskönyve se.
2011. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sajna ennyi az annyi... 50 ezrekért meg ne vegyél, szinte biztos, hogy beteges lesz, kicsi az esély ilyeneknél, hogy egészséges legyen.


Ha nagyon szeretnél, tegyél félre havonta pár ezret. Ha valóban csak ő kell, tudsz várni 1 évet szerintem.. Én is így vagyok vele, minden álmom egy Maine Coon, persze, tudnék venni 40 ezerért, de inkább kihagyom és gyűjtögetek.

2011. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:54


Kíváncsi vagyok a cicádra,biztos gyönyörű,nem tudsz képet felrakni róla?Nekem brti-házi keverékem van sötétvörös picilány :D

2011. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 f4ce válasza:
76%
Sziasztok:D Nekem nagyon nagy szerencsém volt:D Keresgettünk interneten kiscicákat, s találtunk egy nagyon szép cicust, Perzsa cicusként lett hírdetve, teljesen ingyen. Le is csaptam rá, de mára már kiderült, hogy ez egy Norvég Erdei Cicus:D Gyönyörű macska és nagyon hűséges, egyfolytában csak búj hozzám:D Szerintem érdemes egy ilyen cicust beszerezni :D
2013. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!