Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki segitene? A macskám...

Valaki segitene? A macskám éjjel nyávog. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy 6 éves kandúr macskánk. Mostanában éjszaka elkezd nyávogni, mindig egy időpontban. elég hangosan nyávog, mintha beszorult volna. Mindenki felébred rá, hiába simogatjuk meg, vagy adunk neki kaját, utána megint nyávog. A szobában kivan engedve, így még járkálni is tud. Valaki adna valami tippet? Hajnali 2 óra fele kezdi.

A macsek egészséges. Legalábbis játszik, rendesen eszik, iszik.

Emeletes házban lakunk, így félő, hogy egy idő után a szomszédok is szólnak.

A rendes, értelmes válaszokat előre is köszönöm!


2011. febr. 24. 14:53
 1/8 Pinocchio ***** válasza:
Ha nőstény lenne akkor azt mondanám hogy tüzel,de így lövésem sincs.
2011. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rajta van a bagzás. Lány cica kellene neki, vagy ivartalanítsátok.
2011. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hátha ez segit.... a környékünkön kint az utcán most nagy nyávogások vannak éjjel kb. 2-3 hete. Sztem ...hatnékjuk van ezért nyávognak....
2011. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Vagy bagzik, vagy az előző lakó elhunyt pitbulljának szelleme kísért éjjelente...
2011. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem felvett egy rossz szokást.Napközben lehet,hogy sokat lustálkodik,alszik,és hajnal kettő felé játszana,éhes,stb.Amúgy az ivartalanítás nem rossz ötlet!Sőt!
2011. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm a sok választ.

Bagzás, elképzelhető, sajnos ennyire nem értek a macskákhoz.

Sajnos nincs ivartalanítva, hallottam róla, hogy utána nyugodtan lesz.

az utolsónak üzenném, hogy lehet hogy igaza van. Nappal elég sokat alszik. Este, és a hajnali órákban meg elég mozgékony. Ez ellen mit lehetne tenni? Ne hadjuk aludni? (Mindenkit felpontoztam, mert segítettetek. :)

2011. febr. 24. 15:42
 7/8 anonim válasza:
A mi cicánk is éjszakai ragadozó..Ő is nyivákol,halkan,és állandóan óvatosan mászkál rajtunk éjjel.Aztán abba hagyja,kb fél óra múlva.Ő már 8 éves.És sajnos lusta,nappal alszik.De ha sokat játszunk vele,persze ha van időnk,akkor valóban elfárad,éjjel jobb a helyzet.Szerintem ne egyen sokat,nasit főleg ne,éjszaka ne adj neki kaját,met megszokja,és akkor követelőzik.Egyébként is ragadozó a macska,éjszaka vadásznak,és ez benne van,gondolom.Az ivartalanítással nyugodtabb,és dagadtabb is lesz.:) Ajánlom nagyon,hogy mihamarabb vidd orvoshoz ezért.
2011. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is bagzik, de egyébként egy macskát nem lehet leszoktatni arról, hogy éjjel fent legyen, lévén éjszakai állat. Nappal alszik, éjjel meg megy mint a golyó - ez náluk a napirend.
2011. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!