Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vannak vérpöttyök a...

Miért vannak vérpöttyök a macskám hányásában?

Figyelt kérdés
Most hányt ma harmadszorra, és ilyen vérpöttyök vannak a hányásban. Amúgy nincs egyéb baja, és nem látom rajta, hogy rosszul érezné magát. Mitől lehet?
2011. febr. 24. 17:44
 1/8 anonim válasza:
Biztos,hogy vérpöttyök?Nem jó jel.A vér megjelenése akár kakiban,vizeletben,hányásban,mindenképpen gyomor vagy bélprobléma,vidd szegénykét orvoshoz.Sokat ne várj vele.
2011. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha biztos vérpöttyök, akkor az semmi jót nem jelent. Még ma doki!
2011. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
felhívtam a dokit. Azt mondta, vagy gyulladás (ebben az esetben nem éli túl), vagy a gyomorban lévő felgyülemlett szőr okozza. Előbbitől azért nem félek, mert annak lennének egyéb tünetei, mint például levertség, kedvetlenség, de nála ez nem figyelhető meg, ugyanolyan, mint mindig. Rendes széklete volt, a vizeletében sem volt vér, eszik rendesen, és nem iszik több vizet a szokásosnál. Úgyhogy remélem csak ránk ijesztett:)
2011. febr. 24. 18:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a szőr miatt van, esetleg adhatsz neki macskafüvet, hogy könnyebben kijöjjön belőle.

Egyébként mivel ma már ez volt a 3. hányása, elég kicsi a valószínűsége, hogy a gyomrában felgyülemlett szőr miatt történt. Ugyanis a cicáknál egy héten kb. 1x-2x normális a hányás a gyomrában felgyülemlett szőr miatt. Szóval ez a mai háromszori nekem gyanús...

2011. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom:S Az orvos ezt mondta. De amúgy ebben az estben nem sima szőrről van szó, hanem egy nagyobb adagról. Tehát ha egy nagyobb szőrcsomó gyűlt össze a gyomrában, amit nem bír felöklendezni, az okozhat ilyen tüneteket.
2011. febr. 24. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért a dokit sem értem. Ahelyett, hogy találgat, simán mondhatta volna, hogy vidd be valamelyik nap, és megvizsgálja. A véres hányás jelenthet fekélyt, tumort, vagy fertőzést is...
2011. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem viszem? Azt mondta, ha holnapig rosszabbul lesz, reggel kijön, ha nem, akkor este vigyem le rendelési időben.
2011. febr. 24. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem mondtad, hogy viszed. Mindegy, az a lényeg, hogy a cica jól legyen.
2011. febr. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!