Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a cicánk?

Miért csinálja ezt a cicánk?

Figyelt kérdés

A sziámi cicánk mostanában(kb. 3 hónapja) rászokott arra,hogy csak úgy iszik,hogyha valaki felemeli a mosdókagylóhoz és megengedi neki a csapot és addig tartja,amíg Ő nem iszik eleget.Régebben mindenki nevetett,hogy milyen okos,meg minden,de most már éjszaka 2x-3x költ fel általában engem,mert csak én kelek fel a nyávogására és eléggé kialvatlan vagyok mostanában tőle.És az is gond,hogy napközben semmit nem iszik,csak ha valaki felemeli a csaphoz :S

A cica 14 éves.


14/L


2011. febr. 25. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felemelni a csaphoz...ha rá lesz kényszerülve fog inni máshonnan is...
2011. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én cicámnak is lettek rigolyái, amikor már nem volt fiatal. Amit az első válaszoló írt: ne emelgesd a csaphoz, előtt utóbb inni fog máshonnan is. Elég életösztön lehet benne azért ahhoz, hogy ne halljon dacból szomjan. ;)


Persze egy ideig nagyon nehéz lesz nem odafigyelni a nyávogására. Sok sikert!

2011. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Már próbáltam,de akkor egész éjszaka ült a csap előtt és úgy nyávogott,mint akit kínoznak :S

Szörnyű volt hallgatni.

2011. febr. 25. 23:24
 4/9 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Én tuti leöntöttem volna egy vödör vízzel és a párom is aki ráadásul még vezetnie is kell, nem lehet kialvatlan.
2011. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod rászoktatni a tálból való ivásra,(persze hogy napokig hisztizni fog, de ki kell bekkelni azt az időt) akkor emelgessétek a csaphoz élete végéig. -.-
2011. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Egyszerű huszonévesnek:


Gratulálok. Ha elcseszed a macskád nevelését, mert rászoktatod a csapból való ivásra, akkor téged kéne nyakonönteni, hogy ennyi eszed van.

2011. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Nekem hál Istennek hasonló okokból nincs macskám. És szintén ezekből az okoból nem is lesz. De így van alapból nem kellett volna a csaphoz szoktatni. Ki kell várni míg feladja, addig lesz pár álmatlan éjszakád!
2011. febr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még ilyet se hallottam, hogy egy macska csak a folyó csapból igyon. Adj neki vizet a csap elé és ha nyávog mutasd meg neki. Ha nem iszik akkor a természet kiszelektálja a a hülyét.
2011. febr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én cicám is csak csapból iszik kis kora óta:)

Engem egyáltalán nem zavart a dolog, mert nem hisztizik, hanem türelmesen vár a fürdőszoba ajtó elött, amig be nem engedi valaki.

Majd ahogy megnyitom a csapot felugrik rá, és iszik.

Hiába próbáltam tálkára szoktatni, nem sikerült...

Ha neki így jó... hát nekem is...

Elvettem a vizes tálkáját, és majd iszik amikor itthon vagyok.

Ha nem vagyok itthon, akkor nem iszik...

Probálkoztam már mindennel, de semmi sem jött be.

Az se, hogy óránként lecseréltem a vizét frissre.

Az sem, hogy a víztisztitóból kapta a vizet.

Az sem, hogy a fürdőszobába tettem a tálkát.

és az sem, hogy a csap szélére.


Hát akkor nyasgem, nem érdekel, iszik amikor tudd:DD

2011. febr. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!