Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért lehet folyamatosan...

Miért lehet folyamatosan hasmenése a kiscicámnak?

Figyelt kérdés
Nem adunk neki semmi olyan ételt ami meghajthatná, tejet se, mégis hasmenése van :S
2011. febr. 27. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, ehhez jó lenne többet tudni, pl: mióta van ez így? milyen tápot eszik?
2011. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez gyakori a kiscicáknál , hogy "megf.sosodnak". Akkor szokott előfordulni, ha túl sokat van kézben.
2011. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyire kicsi? Oltva volt már? Változatosan eszik? Ezek fontos kérdések.
2011. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Állatorvos esetleg? Sok cicát elvisz a fertőző gyomor és bélgyulladás, attól pédául lehet hasmenése.


A kiscica azért fosik, mert sokat volt kézben az ilyen falusi babona, kb. olyan, mint azért vagy beteg, mert a szomszéd megvert szemmel. Ha beteg állatorvoshoz kell vinni, nem ilyen hülye elméleteket gyártani.

2011. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16:07 vagyok, én is a parvóvírusos bélgyulladás miatt kérdeztem, volt-e oltva a cica. Nyolc hetesen már megkaphatja ezt az oltást ugyanis, a parvó pedig kiscicáknál elég gyakori.
2011. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Találtam a kiscicát nemtudom mennyi idős lehet. Állatorvoshoz jövő hétre kaptam időpontot de jó lenne tudni mi lehet a baja :/
2011. febr. 27. 16:15
 7/9 anonim ***** válasza:
A klasszikus kérdés: féreghajtva volt? Attól is lehet egyébként, hogy nyilván normális ételt adsz neki, eddig valószínűleg nem azt evett. Át kell állnia az emésztésének is. Adjál neki főtt csirkehúst főtt rizzsel keverve.
2011. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Időpont az állatorvoshoz? Inkább vidd be, mielőtt kiszárad, akkor kénytelen lesz megnézni. Ha a táplálkozásával nincs baj, akkor elkapott valamit (parazita, vírus, akármi), amihez doki kell.
2011. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi baja lehet? Nézzük csak:

-férgesség

-bélgyulladás (na ez nagy gáz lenne, és nem valószínű hogy túlélné)


De a legvalószínűbb a tápérzékenység. Kérdés hogy mennyi idős a cica? Az egész kicsi cicák (8-12 hetes) emésztőrendzsere még nagyon érzékeny, nem is tudnak sokmindent megemészteni, pláne nem az ilyen whiskas, meg friskes szintű mocskokat.

Nálunk ugyan ez volt, royal canin babycat+ főtt csirke rendbe tette a hasukat egy pillanat alatt. Alutasakosat/konzervet mindenképpen vond meg tőle, mert van olyan cica, aki alapból egyből f*sik az ilyenektől, hát még egy hasmenéses...

2011. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!