Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy hívják a cicádat?

Hogy hívják a cicádat?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki, és miért pont az a neve? :)
2011. márc. 1. 15:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Kand Úr-nak hívják. Kedves cica, de nagyon gonosz tekintete van, és Dr. Genya macskája után kapta a nevét az Austin Powers-ből.
2011. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
A miénket Mayának hívják. Cirmos, kb. 3 éves és nagyon hülye :D :D és nem tudom miért pont az a neve, tesóm nevezte el így, asszem :D
2011. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
A miénket Ilusnak hívják, bár fiú cica. Nagyon öreg már, talán már 9 éves is elmúlt, de egész jól tartja magát:)
2011. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
volt már Cérna, Bajcos ,Manitou kegyetlen macskák voltak de imádtam öket:) csak ugye az ellenzék(szomszédkutyák) likvidálta öket...
2011. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Kismocsok! Mert mindig azt mondtuk neki, amikor rosszalkodott, hogy te kis mocsok!


[link]

2011. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Nekünk most roppant kreatívak a neveik: Vöri és Fekusz (előbbi vörös-fehér kandúr és én neveztem el, másik fekete-fehér nőstény és azt hiszem apu nevezte el). De volt már sok macskánk, csak nekünk is a szomszéd kutya szelektál :( Volt már Dorombi, Juci, Cirmi, Kormi, meg névtelen is, vagyis csak cicának volt hívva, vagy cica-mica, ilyesmi :D
2011. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Cicának mert mindegy milyen nevet adnék neki, úgyis így hívnám... Hosszú fehér szőrű lány.
2011. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Akiről kép van, őkelme karthausi?
2011. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
46%
Rohadt dögnek hívom
2011. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Vörös-13 éves

Pocak-találtam, de kb 3 év körüli a doki szerint

Yoda-4 éves

2011. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!