Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lesz most? Terhes cicu, de...

Mi lesz most? Terhes cicu, de nem a mienk, bővebb lenn.

Figyelt kérdés
3 hónapja nálunk lakik egy macska. Van hátul régi széna és ott alszik éjjel biztosan, de mostanában nappal is látom. van egy kutyánk, de az nem bántja, ha fut a macsek, akkor megkergeti, de egyébként csak odamegy hozzá. A macskának sohasem adtunk enni, én egyszer megsimogattam, de elég félős. Aztán nemrég láttam a macskát egy néninél, s kérdeztem, az övé? Mondta, nem, csak odajár enni, a néninek van saját macskája, azzal eszik. Senki sem tudja kié, körbekérdezgettem. Engem nem zavar,hogy itt alszik, gondolom fázott szegény. csakhogy, egy ideje gömbölyödik... terhes, ez biztos. nagyon félek, hogy mi lesz, ha ide fog szülni? mert mi biztos hogy nem öljük meg a kiscilákat. itt albérletben lakunk, és nem akarjuk befogadni, megszeretni, ideszoktatni. nem fogjuk elvinni orvoshoz sem, hogy megműtse, gondolom az előbb felsoroltak miatt érthető. Nem akarunk cicát és kész. Még az idén elköltözünk, szóval ezért sem. és kérlek ne gyertek azzal, hogy vigyem el orvoshoz. Ennyi erővel a környék összes kóbor macskáját elvihetném. Mégis, mi legyen, ha meglesznek a kicsik?
2011. márc. 3. 11:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Rossz alcímbe tettem, bocsi.
2011. márc. 3. 12:08
 2/7 anonim ***** válasza:
El kell zavarni onnan, ne tűrd meg, hogy ott van nálatok nappal, ha nem akarod, hogy oda elljen meg. Ha elzavarod, nem hagysz neki nyugalmat, odébb fog állni, mert ő csak biztonságos helyre ellik.
2011. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még mielőtt lefial, próbáld meg egy is kajával magadhoz csalogatni, kapd el, és vidd el menhelyre.

Vagy. Megvárod amíg lefial, és elajándékozod a kismacskákat.

2011. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vagy ha a természetre bízod a dolgokat, akkor úgysem maradnak meg a macskák ilyen időben.. nagyon korai még a kölyköknek.. de inkább tényleg zavard el, hátha máshol nyugodtabban lesz és a macskák is túlélik.
2011. márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, h egész nap dolgozunk, most szabin voltam, azért láttam, hogy itt volt napközben is. Szóval este ha megjövünk, csak akkor tudnám elzavarni. De nem őrizhetem egész éjjel. A kutya meg csak akkor kergeti meg, ha fut, de ez nem zavarja a macskát. Elfut, aztán lassan visszajön. :/
2011. márc. 3. 12:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Még pár hét biztos van hátra, és szerintem a szénába megmaradnának a kicsik. :S Csak kutyamenhely van a környéken. Gazdit egy-kettőt még talán találnék, na de akkora hasa van, hogy nem egy-két cicája lesz.
2011. márc. 3. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak kutyamenhely van, de gondoskodnak az árva cicákról is, vannak ideiglenes befogadóik, náluk laknak a maccsok.

Próbáld meg megkérdezni, hogy találtál egy vemhes cicát és sürgős segítségre van szükséged. Ha nem tudnak/akarnak segíteni, írj a Noénak, a Rexnek és legfőképpen a netboard.hu-ra, onnan egészen biztosan lesz, aki felkarolja a cica ügyét.

2011. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!