Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Miért jó, vagy miért rossz, ha ásványvizet iszik a cica csapvíz helyett?

2009. febr. 17. 19:37  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem nem jó, mégpedig azért, mert az ásványi anyag tartalmak valószínűleg jóval magasabbak, mint amennyire azokból egy cicának szüksége lenne. Pl.a túl magas kálcium-tartalom embernél is elősegítheti vesekövek kialakulását, a cicák pedig még érzékenyebbek az ilyesmire. De ez csak az én elgondolásom, nem szakvélemény.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2009. febr. 17. 19:45 Privát üzenet
Azt kifelejtettem, hogy láttam már cicáknak szánt ásványvizet, gondolom annak az összetétele megfelelően van beállítva.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2009. febr. 17. 21:25 Privát üzenet
szerintem is rossz (már előttem leírták miért), de a te macskád megissza az ásványvizet? Az enyém az esővizet issza meg, vagy a több napos csapvizet :(

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2009. febr. 18. 11:43 Privát üzenet
Finnyás a macsekod:)Kiérzi a csapvízből a klórt és egyéb alkotórészeket,ezért részesíti előnyben a palackozott,tisztított vizet.Próbálj nátriumban szegény vizet keresni neki,mert vesekőre igen hajlamosak!!!

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2009. febr. 18. 12:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oks, köszi :)

# 5/6Időpont 2009. febr. 18. 14:18 Privát üzenet
Nálunk is csapvizet meg esővizet isznak a macskák, meg a kutyák. Sőt, néha folyóvizet is.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2009. dec. 4. 11:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak az irdatlan rossz macskámmal, hogy lenyugodjon?
Mit tegyek ha az 5 hónapos macskám erősen rossz magaviseletü és hiperaktiv?
Lehet egy kiscicának "rossz" napja?
1 éves, pár hónapos macskát egyedül hagyom kb.36 órára, nem lesz rossz a hangulata? Eddig hétköznap hagyom egyedül, mikor dolgozom, kb.9 órát és ezt sem igazán szereti.
Ez jó vagy rossz? (lent)
Meddig adtok a babának babavizet, és utána mit adtok inni? Mert nálunk a csapviz elég rossz minöségü, még i sem isszuk csak ásványvizet, de nem tudom a babámnak mit adjak ha már nem babavizet? !

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!