Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kertes házban lakom, a pincébe...

Kertes házban lakom, a pincébe beköltözött két lány cica, befogadják menhelyeken?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem tudom megtartani őket, mert nincsen pénzem ivartalanításra. Menhelyen befogadják, vagy milyen más lehetőség van?
2009. febr. 17. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Menhelyen biztos befogadják őket. Vagy ha kiteszed őket és bezárod a pincét akkor elmennek máshova. Bár a macskák néha jól jönnek, megfogják az egereket, stb. Fogamzásgátlót is lehet nekik adni, nem drága, ha mégis befogadnád őket. Nekem 3 lány cicám van. Ők sincsenek ivartalanítva.
2009. febr. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a menhelyeken így is van már éppen elég állat. Én legalábbis akárhányszor találtam kóbor állatot, soha nem segített a helyi állatvédő egyesület, mindig nekem kellett megoldani. Mi lenne, - ha nincs ismerősöd, aki vállalná őket - mégis befogadnád őket, és az ivartalanítást később oldanád meg, ha lesz rá pénzed?
2009. febr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
velemenyem szerint ne rakd ki oket,semmikepp nem haszontalan allatka a cica,ha megtartanad,es foglalkoznal is veluk,meglasd,annyi oromod lesz bennuk,olyan kedvesek tudnak lenni.
2009. febr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Éjszaka én is ezen rágódtam, meg fogom őket tartani.
2009. febr. 18. 09:56
 5/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló a macskák számára (mi cicánk is kap) kb. fél évre elég (1 macskának) és 800 ft körül van.
2009. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!