Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két macska 50 négyzetméteren?

Két macska 50 négyzetméteren?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már régóta szeretnénk jelenleg 3 éves kiscicánk mellé egy társat, de eddig halogattuk, hátha sikerül nagyobb lakásba költöznünk. Eddig ez nem történhetett meg, és érdeklődnék, hogy akinek van 2 cicája relatíve kisebb lakásban, annak mi a véleménye ezzel kapcsolatban? Vagy akinek nincs, de tud hozzászólni a témához, azt is megköszönném!
2011. márc. 4. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
0.000128 psi
2011. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 36 nm-en él két macska és nincs semmi probléma. Az egyik ugyan már öregedő, elmúlt 10 éves és ő leginkább csak alszik. A másik 6 hónapos és ő fel alá rohangál a lakásban.:) Nálunk van két galéria is, azokon is folyton rohangál föl-le. Szerintem nyugodtan vállalhattok még egy macskát, csak legyen mindkettő ivartalanítva mindenképpen.
2011. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jól kijönnek egymással, akkor nem gond hogy kicsi a lakás. Azt nem tudom, elég-e két macskának egy alom, ha igen, max. azt gyakrabban kell takarítani, hogy ne legyen büdös. Amúgy nem tudom, túl sok okosat nem tudok hozzáfűzni, nekem egy macskám van kb. 60 négyzetméteren, de nem tartanék többet, elég gondot okoz egy is.
2011. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát az én macskám fekszik, alszik, pihen, lustul, dorombol rajtam, eszik, kakil, nem nagyon akar rohangálni körbe a lakásban, egyáltalán nem is érdekli, csak az ágyon lehessen és kész. 3 macskám van, nagy lakásban, de csak a nappaliban vannak. szóval szerintem nem kell nekik nagy lakás.
2011. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A miénk még fiatal elég sokat szaladgál, de az erkélyre se nagyon vágyik ki. Jól érzi magát. Most van nálunk egy másik cica is, de egész jól megvannak. 65nm-es a lakás, van 3 szoba, tehát eltudnak bújni stb. Szerintem elég az az 50nm 2 macskára. Viszont egy jó tanács; ha egy alomtálcád van, szerezz be még egyet.
2011. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk 53 nm-en van két cica.Mindkettő mentett, egyik kb. 3 éves a másik kb. másfél. Nem egyszerre jöttek, úgyhogy tartottunk kicsit másodszor attól, hogy jön ki az újjal a régi. Remekül meg vannak, pár nap alatt akkora lett a barátság, hogy már mosdatták egymást. Alomtálca eleinte kettő volt, de gyakorlatilag csak egyet használtak, úgyhogy redukáltuk is egyre. Evésnél sincs gond, persze két tányér van, de ha a kicsi (aki az új)beleeszik a nagyéba, ő arrébb lép, soha még csak morogni sem hallottuk amiatt. Rengeteget játszanak, így le is foglalják egymást.

[link]

Itt éppen nézik a havazást.

2011. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Na, így lesz jó.

2011. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Macska függő.

Az én cicám 3 éves,de ő egyfolytában rohangászik,sprintel,ugrál a 2 szintes házban.

2011. márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 40 nm-en van két cicám ls nagyon jól megvannak. :)
2011. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekünk is 50 négyzetméteren van 2 cica, de 3 is olt csak at végül kertesbe adtuk még teknőseink is voltak. majd idd le (őket) sétálni :Dén szoktam
2011. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!