Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskát kell sétáltatni?

A macskát kell sétáltatni?

Figyelt kérdés
A macskákat szokták sétáltatni? Erre a macskahám alkalmas?
2011. márc. 5. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan kezesbárány mint egy kutya,ezért utcán nem igazán lehet.

Ellenben ha van kertetek,akármilyen kicsi is,vagy nyugis környéken laktok ahol kevés autó és zaj van,akkor meg lehet próbálni.

Nekünk egy pici kertünk van,oda leszoktam vinni a cicámat pórázon,nagyon imádja,és ott már nincs vele próbléma.

Utcán egyenlőre nem mentünk még.

2011. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs kert, panelban lakunk. A cicámat le szoktam néha vinni apukámhoz, ahol van egy másik cica is, de az én macskám mozdul meg. Egy fél óra alatt két métert ment. Ezért gondoltam a hámra.
2011. márc. 5. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a panelban egy cicám, felesleges lett volna levinnem, az a macska a plafonon is mászkált :)


volt hogy a konyhából berongyolt a szobába, azon keresztül ki a loggiára, majd vissza, közben, olyan iveket csinált, hogy néha beesett a fürdőbe XD

2011. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt a cáfolat: [link]


Mindennap lemegyünk vele, általában 1 óra hosszat sétálunk (ami azt jelenti, hogy megyünk, amerre őméltósága akar, nem úgy, mint a kutyával) Egy parkos rész van alattunk.Amikor megunja, hazafelé veszi az irányt, pár nap alatt megjegyezte, melyik lépcsőházban lakunk. Persze, ehhez az kellett, hogy ő is akarja. A kutyáktól sem fél, még a nagytestűekkel is haverozik. Valószínűleg érzik rajta a kutyák, hogy nem ideges. Gyíkokat szokott fogni, de csak viszi egy ideig a szájában aztán elengedi. Egyszer még egy mezeiegér is sikerült, de azzal is csak játszott, végül elengedte.

Még a hóban is lenn voltunk 5-10 percig, egyáltalán nem zavarta, hasig a hóban lábalt.

Először tedd rá a hámot, meglátod, hogy tűri. Volt egy thai-om, az csak lefeküdt a hámmal, részéről kész volt, az istennek nem indult el.

2011. márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam az enyémet sétáltatni.
2011. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi is sétáltatjuk őket mert panelosak, hadd szívjanak egy kis friss városi levegőt xD
2011. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a hámmal is gey helybe fog lenni az én cicám is pedig kis korábamindig ugrándozott, most meg egy helyben folyamatosan fűt rág de azért arrébb megy, a mási cicánk meg hazafelé veszi az irányt,
2011. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!