Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen cica ez? Úgy néz ki...

Milyen cica ez? Úgy néz ki mint egy csizmás kandur. A farka és mind a 4 lábszára olyan mint a feje. Szoval?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 5. 19:28
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és a szeme szine változó,hol piros,hol kék,de álltalában ilyen,és nagyon értelmes.
2011. márc. 5. 19:32
 2/19 anonim ***** válasza:
Valami thai macska féle.
2011. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez sziámi macska
2011. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ez a sziámi

[link]



[link]

ez meg a thai


Bár a népnyelvnek nem sikerült 30év alatt még rögzítenie ezt.

2011. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Na ezért kérdeztem,mert még mindig mást és mást mondanak róla.Azért szeretném megtudni,mert olyan okos,hogy az elképesztő.Jön elém a kapuba,a lábam mellett jön.Ha szolok neki,egyböl jön (visszajön)és amikor szeret engem turbékol,mint egy galamb.Most másfél éves kandur,és amibe még különbözik a többitől,az az,hogy a nap bármelyik pillanatába tudna enni.Nem ugy mint a többi.
2011. márc. 5. 19:49
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van. Hivatalosan thai macska, de nevezik kerek fejű sziáminak is.
2011. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Thainak látszik, nekem is olyan volt, [link]

Valóban okosak és nagyon jól taníthatóak. Volt itt a városban egy néni, ő úgy járt a piacra, hogy a cicája ballagott mellette, mindenféle póráz nélkül.

2011. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát ez az.Ez macsek nekem: Vidámság,néha a hasam fogom ugy röhögök rajta,Nyugalom és ami még érdekes nem a többi macskát keresi,hanem ,vagy egyedül van,vagy engem keres.Én nem tanitottam,csak szeretgettem,szeretem.Meghalok tőle,de miből lesz ilyen cica? Fajta??? Papa, Mama? Mert nekem ez is talány ki a szülő?
2011. márc. 5. 20:11
 9/19 anonim ***** válasza:
Sziámi/Thai esetleg Somali(remélem így kell írni)
2011. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
MÁR TÖBBEN LEÍRTUK: ez thai macska, ez egy különálló fajta.
2011. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!